Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a nettó bér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a nettó bér egy 30-35 közötti férfinál, amire fel tudtok nézni, vagy elfogadjátok a férfinál? Őszintén! Mi az, ami alatt (bér) nem kezdtek vele párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 14:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
minimum 200-250 ezer forint ennyi idősen. És legyen ambiciózus, legalább egy kicsit, akarjon később jobbat, többet. (nem kell milliós fizetés, csak motivált ember)
2018. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
2%
Havi nettó 300 alatt ne is nagyon vágj bele párkapcsolatba, a nőkre meg nem kell hallgatni, hogy ők mennyire toleránsnak kamuzzák magukat. Rabbi fiam, higgyé' nekem, előbb összejönnek egy 450 ezret kereső műszakvezetővel, mint egy 180-at kereső lángvágóval. ÉS EZ TÉNY!
2018. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
havi 1 milla. Nettóben.
2018. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

1# serult ember , nemet orszagban vagy svajcban el szellemileg !

#7 - es nagyon realis valosagos tenyezokkel.

Szerintem pesten kivul nem sok mindenki kap 200 vagy feletti fuzetest az orszagban ha csak nem vezer igazgato, cegtulajdonos , mernok, sebesz stb.. Tehát akik pesten élnek nekik lehet annyira beszukult a latasuk hogy nem veszik eszre a tobbi letezo varosban magyar orszagon 100-120 ezer az atlagos kereslet!

2018. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Gál Zoé ***** válasza:
26%
Mi a gond a nettó 400-zal? Egy normális 2 szobás albérlet Budapesten rezsivel együtt belekerül 200 ezerbe és utána már csak 200 ezer marad. Az nem is sok.
2018. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%
15: és mi lesz a te lóvéddal? majd természetben fizetsz a partnerednek, ribikém?
2018. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
#12 "ÉS EZ TÉNY!" és 0% xD de meggyőző...jó tudjuk az igazságot mindenki lepontozza
2018. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%

A férjem 200-230 között keres. Teljesen fel tudok rá nézni, bebszna, ha ennyin múlna... amikor összejöttünk, 90-et keresett (8 éve). A titok nyitja, hogy sose azt néztem, neki mennyi van, hanem hogy NEKÜNK mennyi van. Én 200-250 között szoktam lenni, kettőnk fizuja így 400-500 ezer. Bőven kényelmesen élünk egy gyerekkel, nemsokára jön a második, ő is bőven bele fog férni. Járunk nyaralni (mondjuk nem a Bahamákra, ez tény), jut hobbira, állatkert a gyerekkel, egyéb szórakozás stb. Nem Budapesten élünk, de Pest megyében, 40 km-re Bp-től kocsival háromnegyed óra.

Gondolom az a csaj, aki úgy számol, hogy a pasi egyedül keressen fél milla körül, nem nagyon tervez majd dolgozni. Aki meg ilyen nőt akar, az meg is érdemli.

Lányok, a fene nagy egyenlőség nem csak azért jó ám, mert járhat a szánk a jogainkról, hanem azért is, mert nőként mi is nyugodtan tanulhatunk, dolgozhatunk, és kereshetünk normálisan, nem a pasitól kell elvárnunk, hogy megteremtse az anyagiakat egyedül...

2018. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt unalmas,hogy minden 4.kèrdès a pénzről szól.


Biztos ha ismerkedik valaki akk egyből avval kezd hogy mennyit keress az illető,ès ha nem elèg akkor már repül is!?


Volt olyan párom,aki jobban keresett mint èn,s volt ennek a forditotja is.Soha nem a pènz miatt mentünk szét.

2018. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 192 t keresek és 3-4 évig ez nem lesz jobb. A szakmámat nem fizetik meg. Mérnöknek (nincs olyan végzettségem) meg sajna nem vesznek fel, pedig jelentkeztem.
2018. febr. 23. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!