Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a nettó bér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a nettó bér egy 30-35 közötti férfinál, amire fel tudtok nézni, vagy elfogadjátok a férfinál? Őszintén! Mi az, ami alatt (bér) nem kezdtek vele párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 14:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Dehogynem érthetem, nem akarok odáig jutni, hogy a híd alatt kelljen valakit szeretni. A háborús időszak más, az egy speciális helyzet, de nálunk most békeidő van, nem kell ilyen helyzetekkel megalkudni. Ma hazafelé jövet munkából örültem, amikor le kellett szállnom a villamosról és nem kellett tovább mennem vele, mert felszállt egy hajléktalan és facsarta az orromat a szag, amit árasztott magából. Lehet, hogy akkor is leszálltam volna, ha nem ott van csatlakozás. Pedig én alapvetően nem nyafogok a tömegközlekedés miatt, de van egy határ nálam is. Egy szint alá nem adom. Ha én dolgozom, és bevállalok plusz munkát is, ha arra van szükség, és arra törekszem, hogy eltartsam magam önállóan, akkor ezt egy férfitől is elvárom. Nem extrákra kell gondolni, enni-inni kell, tisztálkodni kell, a lakhatási költségeket ki kell fizetni... Akinek ez extra, az egy lusta disznó...
2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én ismerkedéskor meg szoktam kérdezni mi a másik munkája, de nem a pénz miatt. Talán nem kéne?!
2018. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
De asszociálsz belőle a pénzre is...
2018. febr. 24. 10:48
 34/34 anonim ***** válasza:

Én is rákérdezek a munkájára, de nem a pénz miatt. Egyébként meg eléggé alaposan volt alkalmam tapasztalni, hogy mennyire eltérő módon fizetnek akár ugyanazért a munkakörért a különböző cégek, nem lehet egyértelműen beskatulyázni egy munkát, hogy az milyen pénz lehet, kivéve talán a közszférában, ahol bértábla van, no meg a közmunka, de azt meg kétlem, hogy bárki akarná tartósan csinálni.

De ha a férfi keres annyit, hogy el tudja tartani magát, és nem szorul másra, akkor a többi anyagi része nem érdekel. Nekem nőként van egy főállásom, és egy mellékállásom távmunkában, a kettőből tudom fizetni a szükséges kiadásaimat, és jut megtakarításra is, szabadidőre is, és nincs az hó végén, hogy melyik ujjamba harapjak, mit ne fizessek ki. Kb. ezt a hozzáállást várom a másik féltől is.

2018. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!