Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csóró huszonéves szűz pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró huszonéves szűz pasik! Nektek milyen érzés az a tudat, hogy más mérnökként/diplomásként már a barátnőjét is eljegyezte ti pedig még sosem feküdtetek le egy csajjal sem és a szüleitekkel laktok?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon sz** és már a karrieremre is ráment a hangulatom/közérzetem. Egyetemistaként ráadásul még csóró is vagyok így még egy prostihoz sincs pénzem elmenni, aki amúgy is 15-20k alatt szóba sem állna velem. Kezdek belebetegedni mentálisan és fizikálisan is (már régóta 55 kiló alatt vagyok). Nem tudom meg fogom-e érni az 50-t, de ha igen akkor elképesztő biológiai roncs lesz belőlem. És az esélyeim természetesen napról napra hatványozottan csökkennek.

2018. febr. 23. 21:39
1 2
 11/16 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Semmit sem érzek, nem érdekel. Dolgozom, így legalább csóró nem vagyok :D
2018. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy el vagy kenődve ha ez évek óta így van. De felesleges mert mindenkinek megvan valahol a párja.


Lehet külföldön, vagy az ország másik szegletébe -De nem itt vagy az interneten.... más felületen.

2018. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Be positive!

Egyébként én is ilyesmi vagyok. Szerez valami melót, hízzál egy kicsit, gyúrjál, illetve mentálisan ne stresszelj rá.

2018. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

1 hete diplomáztam bár mérnök nem vagyok. De sosem foglalkoztam párkapcsolatokkal és ezután sem fogok.

"Bizonyára szörnyű lehet" h a teljes ösztöndíjamat magamra tudtam költeni brühühü.

Egy párkapcsolat nem csak előnyökkel jár amúgy.

Nekem meg az életem teljesen jó így. (Akkor is ha nem hiszed el.)


És sosem érdekelt h mások mit gondolnak rólam. Továbbá így bizonyos szokásimról sem kell lemondanom. Amik nekem jók.

Am meg fizetőshöz bármikor elmehetsz nem szűnnek meg.

2018. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A fő kérdésben vázolt dolgok mind igazak rám (természetesen azt kivéve, hogy "a barátnőjét eljegyezte", hiszen nincs).

A 3# nagyon jól leírta szerintem, nem csak kívülről látszik ilyennek a dolog, valóban ilyen. Valóban nagyon nehéz.

"Be positive" és egyéb cuki dolgokkal nem sokat lehet elérni véleményem szerint. Ahogy egy mérnöki diploma sem ad ilyen tekintetben semmi pluszt.

2018. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
91%

Nézz fun4moneyt, az elejétől yt-n, ad egy kis kreativitást, tedd le a gépet, ha minden nap nyomod, ne iskolázottsággal próbálj meggazdagodni.


Szeretett barátaim is mai napig beszólnak, hogy nekik már van 2-3 képesítésük 22 évesen, nekem meg egy szakmunkásom. De mikor mondom nekik, hogy van egy 6 éves autóm, miben szeretnek ülni, 370ezer fizetés és egy kertesházam [ami igaz hitel, de olcsóbb, mint egy albi(40ezer/ho)] mindig lefagy az arcukról a mosoly, s élnek tovább 150ezerbol kocsi és minden más nélkül eltartva, egy számítógép boldogságban.

2019. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!