Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt egész nap csak megy a nőgyűllet, amikor azt látom a környezetemben, hogy az ocsmány fiúk újra virágkorukat élik? Kövér hentes, ocsmány raszta hajú munkanélküli stb. ismerőseimnek fullos csajai vannak.

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb kimenni és próbálkozni?

2018. febr. 24. 00:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
33%
Sokat nem lehettél mapfényen életedben előző
2018. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Jó kis troll kèrdès :-D
2018. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Hentesség, raszta és munkanélküli.hogy jött ide? O.o

Persze az is furcsa, hogy szerelmi kapcsolatokról beszélsz, és kinézetet veszed alapul. Elég kínteli életed lehet.

2018. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a nőgyülölős kérdések és válaszok nagy részét ugyanaz a néhány ember írja.

Ha a valóságban körbenézek akkor azt látom hogy akinek nincs nője annak vagy azért nincs mert túlzottan kishitű, vagy azért mert nem talál normálisat, mind csak dugni akar, vagy csak nyávogni tud, komolyra alkalmatlanok.

De a többieknek, aki a többség, azért van kapcsolata.

És ez nem a pasik külsejétől függ, de még csak nem is az anyagi helyzetüktől.

2018. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Nőgyűlölet: [link]
2018. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
65%
Az ocsmány fiúk újra a virágkorukat élik,meg az ocsmány,munkanélküli ismerőseidnek fullos csajai vannak... mesélj még! Fullos nő,persze,maximum ilyen rövid,kopott,festett vöröshajú 40-50 körüli elhanyagolt nők,akiknek akkora hasuk van,amit egy férfi egy intenzív 20 év sörözéssel tud überelni,ha tud. Mondjuk valakinek ezek is fullos nők,az igaz :)
2018. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora férfigyűlölő kérdést régen olvastam, az előző óta vagy 3 egész perc eltelt!
2018. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Itt a gyakorin külön csoport van, akik bárkire rásütik a nőgyűlölő jelzőt, aki nem ért egyet velük. Ha például meg találom jegyezni, hogy a kérdésben szereplő "nőgyűllet" szó nem része a magyar nyelvnek, akkor már én is kiérdemlem a nőgyűlölő jelzőt, mert belekötöttem a kérdezőbe.


Fullos csaj? Ez csak abban az esetben érvényes, ha ez alatt olyan nőket értesz, akiknek megvan minden testrészük és még mentális problémájuk sincs. Őket viszont átlagosnak szokás nevezni, a "fullos" jelzőt a különösen szép nőkre használjuk, pl. Palvin Barbi. De várom az állításodat alátámasztó kövér hentesről és fullos nőről készült képeket.

2018. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
25%

#11

Hogy leértékelt a sok szerencsétlen lúzer 😂

Pedig ha kimozdulnátok a 4 fal közül látnátok, hogy nem csak adonisz fiúknak van cuki barátnőjük

2018. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes én eddig egy előnytelen külsejű férfit sem láttam olyan nővel,aki miatt irigykedtem volna,pedig nem járok csukott szemmel. Ti az ilyesmit álmodjátok bizonyosan.
2018. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!