Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves srác vagyok, szűz. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok, szűz. Az elmúlt hónapban teljesen megváltoztattam a megjelenésemet és szeretném a véleményeteket. (Főleg nőkét) Mit gondoltok? Lenne esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Itt a link hogy hogyan néztem ki előzőleg:

[link]

[link]


Tudom, nagyon ronda.


És itt van hogyan nézek ki most:

[link]


Vélemény? Eddig még soha nem voltam kapcsolatban, még középsuliban vagy egyetemen (míg jártam) sem volt senki aki szóba jöhetett volna pedig a szaktársaim 80%-a nő volt.. jóformán azért mentem egyetemre mert érdekelt a szak és gondoltam lesz legalább közös témánk kiindulási pontnak.. fél év után ott hagytam anyagi körülmények miatt és mert nem bírtam lépést tartani az anyaggal.



Most Tescóban vagyok árufeltöltő... (tudom, yay, mi mindenre vitted...) Mivel csak érettségim van meg német és angol középfokú nyelvvizsgám nem igazán vannak munkahelyek a közelben ahova megérné váltani...


(Amúgy meg annyira nem rossz mint ahogy mondják, legalábbis az amelyikben dolgozom... na mindegy, nem rizsázok sokat.)



2018. febr. 24. 13:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan jóval idősebb vagyok, de neked ez a változás kifejezetten jót tett.


Amúgy ha jól megy a nyelv akkor külföldre is kimehetnél, ott ugyanezért a munkáért jóval többet fizetnek.

2018. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt rossz a hosszú haja, a szakáll igen. Jól áll a borosta és a rövidebb haj. Ha nem vagy szociálisan alulfejlett, azaz meg mersz szólítani nőket, tudsz velük beszélgetni akkor simán lehet barátnőd.
2018. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Huhh... A régi "bajuszka" és szakáll tényleg előnytelen volt. Szerintem jobb a rövidebb hajad is, bár a hosszú se volt tragédia, olyan rockos volt.

A mostani külsőd teljesen jó, ha mellé még meg mered szólítani a nőket és nem csak nagy szemekkel bámulsz utána, akkor persze, simán lehet barátnőd.

2018. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Haver, minden tiszteletem a tied, hogy szakitottal a hoszu hajjal es azzal a szakallal.

Az ilyen tipikus csajriaszto berendezes volt nalad.

Bar en fiu vagyok, de szerintem jo dontes volt, hogy valtoztattal magadon.

2018. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem ártana kicsit sportolnod, az arcod vonala is változna kicsit tőle, kicsit markánsabb lenne. Akkor határozottan jóképű lennél.
2018. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Ez már jó haladás, szerintem egyáltalán nem reménytelen a dolog! A hajvágás (még lehet rövidebb is jól állhat) és a szemüveg csere is jó döntés volt!

A (kecske)szakáll szerintem is felejtős. A borosta lehet jól állhat neked, talán érdemes azt is kipróbálni.

Még valószínűleg az öltözködésen lenne mit csiszolni, nézegess majd pár minőségi darabot üzletekben. Pl: [link]

Nem kell persze divatmajomkodni, de 1-2 egyszerű, jó fazonú pulcsi, nadrág, cipő csodákat tesz.


Amúgy, ha jól megy a nyelv, azt tényleg érdemes fejleszteni, vagy elmenni külföldre dolgozni, önkénteskedni is akár! Az egyetemet meg akár levelezőn is tudod folytatni.


Ja, és mosolyogj többet, mert nagyon jól áll! Hajrá!! :)

2018. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Hali

Az az erdekes, hogy a kiindulaskor kb ugy neztel ki mint en anno.


Hajat alakitsd egy kicsit, de merfordekkel jobb mint voltal. Nekem is mondtak, hogy nincs baj a hosszu hajjal, de a valosag, hogy van. Egy nagyon szuk reteg az akinek ez bejon, metal es rock fanok azok akinek ez inkabb pluszpont. Ha nincs extra karakteres arcod, amihez minden stilus illik, akkor utanozd le az eppen aktualis trendet. Az a szakall is kicsit fura meg mindig. Novessz egy par mm-es borostat, s csinalj ugy is egy kepet. Amugy az a baj, hogy kisfius arcod van meg mindig.

A szemuvegnek a fekete keret ezerszer jobb!!

Oltozkodesben is erdemes egy kicsit valtoztatni. Slim fit-es cuccok, ingek. egy picit mereszebb, stilusos darabok belefernek. Ha van valaki akinek adsz az izlesere vidd el magaddal, hogy segitsen kivalasztani turibol egy-ket jo ruhat. Nem egy nagy osszeg.


S szerintem se mondanak hulyeseget, hogy mivel nincs vesziteni valod igy erdemes kimenni kulfoldre vilagot latni.

2018. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a sport is jó ötlet! Most kicsit még fiatalosan telt az arcod:) Kicsit rádolgozol (inkább futást, szálkásítást javaslok) talán határozottan jóképű is lehetsz.

Mindenestre a tanulás, munkahely váltás is jót tenne az önbizalmadnak, kisugárzásodnak. Szóval erre is rá kell feküdni, mert a tesco árufeltöltő nem valami csodás jövőkép... A nyelvvizsgákat már sok helyen be tudod dobni azért, a helyedben keresnék jobbat!

2018. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem csak annyi nő amennyi az első képen van... szóval ja.. felejtős, akkor már inkább vágom
2018. febr. 24. 14:23
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, turiból is simán fel lehet öltözködni, vagy outletből, leárazásból. Vigyél magaddal olyat, aki segít választani ruhákat.


Sokan egyébként tényleg nem értenek hozzá... Mindig az anyagösszetételt és a szabásvonalakat kell nézni. Tapasztalatom szerint, ami minőségi anyagból van, az általában jó is és tartós is: pamut, gyapjú, len, valódi bőr, selyem, viszkóz.

Kerülni kell a műszálas tömegszarokat.

2018. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!