Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan szedjek önbizalmat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedjek önbizalmat, ha még az itteni gyk-s lányok is szebbek mint én?

Figyelt kérdés

Amikor kezdeném azt hinni, hogy én is kinézek valahogy, aztán kikerülnek ide lányokról képek, akiknek szinte tökéletes testük van, akkor az élettől is elmegy a kedvem.

Én közelében nem vagyok senkinek, vékony vagyok mint egy botsáska, se mellem, se fenekem, nem vagyok szolis bőrű, gyantázott testű lány.

Egyszerűen undorítónak találom magam és úgy érzem csak azért van velem a párom, mert punci van a lábam között.


Nem dicsér sokszor, az arcomra sosem mondta, hogy szép lenne, csak hogy a mosolyom szép, de az kit érdekel?Megjegyezte néha, hogy nőies alakom van, de ugyan mitől..? és ha igaz se figyelek rá, mert az én alkatom a nőies közelében nincsen, inkább olyan mint egy ált. iskolásé, de még azoknak a tiniknek is nagyobb mellük és fenekük lehet mint nekem.


Honnan szedjek önbizalmat, ha el szeretném hinni, hogy nem vagyok reménytelen eset, de ha meglátok egy nálam szebb lányt, akkor az összes eddig összeszedett önbizalmam repül a pi...ába?


2018. febr. 24. 19:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz kategóriába írtam!
2018. febr. 24. 19:58
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, ez a sok piccsogás!

Örülj, hogy van párod és ő így fogad el téged.

2018. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

Van párod aki ilyennek szeret, mégis mit sírsz?

És igen, abban igazad van, hogy a lábad közötti punci eléggé befolyásoló tényező, de vigasztaljon az a tudat, hogy kb. egyetlen férfi sem járna egy punci nélküli lánnyal.

2018. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%

"és ha igaz se figyelek rá, mert az én alkatom a nőies közelében nincsen"


Akkor tkp. mindegy, ki mit mond neked, nem?

2018. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Te voltál aki a mesztelen képeket kitette magáról, mi? Ugyan az a picsogás. Tudod nagyon jól, hogy itt egó turbót fogsz kapni, nem rossz taktika végül is.
2018. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*meztelen
2018. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Már megint trollkodás... Viszont nagyon sajnálom, hogy ilyenkor nem jelennek meg azok a gyk-s csajok, akik a hasonlóan sopánkodó férfiakat a földbe döngölik egy-egy kérdés alatt.
2018. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor képzeld el, hogy nekem semmi bajom a külsőmmel, többen mmdták, hogy szép vagyok, fenekem, sőt még mellem is van, mégsincs barátom. Szóval köszi, hogy ezzel mások orra alá akarod dörgölni, hogy te csúnya vagy és mégis valaki szeret, elfogad olyannak amilyen vagy. Tényleg rossz lehet neked.


Remélem átment az üzenet.👏

2018. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg őszintén szólva azt sem értem, mi ez a megbélyegzés.. "itteni gyk-s lányok". Mert ha már néha feljövök ide kötelezően bányarémnek kell lennem? Na ne viccelj, mesélj még.
2018. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

75% Jelen.


"vékony vagyok mint egy botsáska" Jááááj, nem te tetted ki azt a csak segges melles csajok szépek kérdést? A vékony nőket még mindig többen szeretik.

"csak hogy a mosolyom szép, de az kit érdekel" XDDDD



Amúgy meg ha ennyire önbizalomhiányod van, menj el pszichológushoz. De nekem is inkább valami trollkodásnak tűnik az egész.



Honnan szedjek önbizalmat, ha el szeretném hinni, hogy nem vagyok reménytelen eset, de ha meglátok egy nálam szebb lányt, akkor az összes eddig összeszedett önbizalmam repül a pi...ába?" Hát talán nem vetélytársként kéne nézni a többi nőre.


Remélem ezt nem tolod a barátodnak, mert inkább ez a kapcsolatgyilkos dolog.

2018. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!