Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látezik még normális pasi? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látezik még normális pasi? Ha igen akkor hol lehet velük találkozni vagy beszálni?

Figyelt kérdés
Kezd elveszni minden reményem, mert vagy szexuális kapcsolatra vagy ey éjszakásra kellek a pasiknak vagy éppen túl idősek hozzám és még úgy is képesek kikezdeni velem. Nem tudom van-e rá esély, hogy kfogom azt aki tányleg rendes és komolyan gondolja velem, mert eddig voltak ugyan kapcsolataim, de elég gázosak voltak benne a pasijaim.
2018. febr. 25. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos már én is feladtam. Mert vagy az alakom nem tetszett nekik. Mert molett vagyok. Vagy túl messze laktak. Vagy megcsaltak, vagy hazudosak voltak. Vagy csak szexet akartak. Majd külföldön keresek pasit, úgyis kiakarok menni.
2018. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Hány évesnek tetszik lenni?? Mi számodra a normális??

Én (szerintem) az vagyok. 31 éves, hűséges megbìzható odaadó(inkább nem fényezem magam). 182/100 jó fizikumu, nem felfújt(munkám keményebb mint egy konditerem). Van munkám, átlag fizetéssel(keleti régió, pestinek a fele). De sajnos egyszer szerencsétlenség ért ami anyagilag is probléma. Szüleimmel élek, átlagos arcom van.

2018. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Erre itt úgy sem kapsz választ.

Mennyi az a túl öreg? Te mennyi vagy ?

2018. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Létezik
2018. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Biztos létezik, de az írásodból kiindulva én biztos öreg vagyok neked, ráadásul vagy egyéjszakást, vagy szexkapcsolatot szeretnék szép fiatal csajjal.
2018. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Létezik, de a "normális" néha a nőknek túl unalmas, ezért észre sem veszik.


A kérdésed fordítva is feltehettük volna, hisz sajnos a női oldalon is nagyon ritkán találni. Legalábbis én ezt tapasztalom.

Nekem pl évek óta nincs senkim, mert nem találok olyan tulajdonságokkal rendelkező nőt, aki megfogna. És most nem a külsőre gondolok.

Régebben, fiatalként pl szerintem könnyebb volt ismerkedni, kevesebb volt azoknak az aránya, akik 1 éjszakás numerát kerestek, nem volt ennyire előtérben az anyagi helyzet, nem volt ennyire "válogatós" senki, mások voltak az elvárások.


Most, ha épp ismerkedésre adom a fejem, szó szerint fogom néha a fejem, hogy ki milyen társat keres. Minden a pénzről, a hírnévről, a közösségi médiáról és a csücsörítésről szól. Általában pár nap után el is megy a kedvem, és maradok inkább egyedül, hátha észbe kap egyszer a világ, és elindul egy normális irányba (bár kétlem).


31F

2018. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Létezik, én több normális férfit is ismerek, az egyik a párom és a legjobb ember, akit ismerek.


22n

2018. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Létezek,csak hát a külsőm miatt le se szarnak a nők.
2018. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Léteznek, de akik ilyenek, pont azért nem kellenek a nőknek, mert: nem szexmániásak, nem idősek-nem fiatalok-nem középidősek, nem gázosak, igazán komolyan gondolná a kapcsolatot és mégsem kellenek senkinek sem:).

Ez a 22-es csapdája:).

2018. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze, létezik. Bármikor láthatsz, amikor épp a barátnőmmel sétálok vagy randizunk. Az más kérdés, hogy jó eséllyel észre sem foglak venni, mert ha egy pasinak sem kellettél szexen kívül másra, akkor semmi olyat nem tudsz hozni, ami kéne egy kapcsolathoz. Ha csak szexre kellettél a pasiknak, akkor nem a pasikkal lesz a gond és egy picit TALÁN magadba is nézhetnél.
2018. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!