Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen "Gamer" nőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen "Gamer" nőre?

Figyelt kérdés
Kinézet nem olyan fontos csak ne ijedjek meg tőle és lehetőleg átlagos testalkatú legyen, vagy vékony. Belső tulajdonságokra pedig technika orientált lenne jó (aki szereti a számítógépeket, mobilokat, modern TV-ket, konzolokat, stb). És ne ítélje el, ha a pasija Gamer, vagyis számítógépen játszik (természetesen pénzt is költ rá, mert nem olcsó venni az új hardvereket). Ettől nem mondom, hogy otthon ülnék egész nap, mert konditerembe szívesen eljárok, de más helyekre is. Ez nőknél ciki és kibeszélik a barátnőjükkel az ilyen pasit, vagy van néhány százalék esélyem?

2018. febr. 25. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed rá, rám pl. illenek az általad leírt paraméterek. Manapság ez már nem egy különleges dolog, sok a gamer pasi. :)
2018. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van,simán. Én is ilyen lány vagyok.
2018. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne ciki? Legalább szexinek tartaná a cosplayes elképzeléseimet és inkább otthon játszana a barátaival rendszeres bulikázás meg züllés helyett.

Emellett király közös projekteket csinálhatnánk otthon, én programoznék mondjuk, ő pedig segítene kialakítani a hardver részét, vagy akár fordítva és úúúú...:D Az edzés meg pluszpont, legalább ad magára és velem együtt dönti a kockasztereotípiákat.


Nerd boyfriend is the best boyfriend.:)

Bár a (legtöbb) játék nem annyira köt le, a többit azt hiszem, kipipálhatjuk.:)

2018. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, mert a nők között is egyre elterjedtebb a játék.


Ráadásul én is örülök neki, hogy a párom inkább a géppel/konzollal/telefonnal foglalja el magát, mintsem állandóan csavarogjon.


22/N

2018. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
uh...
2018. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Csak ha a paladinod 65 szint felett van a Wow-ban XD

Tudod h a párkapcsolat meg a sex az nem videójáték ? XD

2018. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nő létemre "gamer"-nek tekintem magam :)

Szinte minden nap játszom valamivel a gépemen ( witcher, skyrim, AC jelenleg ) és órákig tudnék játékokról beszélni. Érdekel az informatika, bár nem oda tanultam tovább. Barátom is "gamer" és imádom, hogy együtt tudunk sokszor játszani pl online játékokon :) ő infós suliba jár mellesleg, szóval informatikus lesz, és én támogatom!

Mindemellett szoktam olvasni, barátokkal eljárkálni, nyelvet tanulni, rendszeresen sportolni, testalkatom vékony, átlagos kinézetű vagyok. Szóval egy átlagos csaj vagyok, egyetlen "hibám" hogy bulik/pia helyett inkább otthon ülök egy jó játék előtt órákig :)

De nem vagyok megszállott, tudom, hol a határ, nem játszom 0-24.

Szóval igen, mi, "gamer" nők is létezünk :)

26N

2018. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szóval igen, mi, "gamer" nők is létezünk :) "


Csak legnagyobb bánatunkra foglaltak vagytok :)


Bár én már közel sem játszok annyit mint régen, de soxor eljátszottam a gondolattal, hogy milyen cool lenne olyannal coopozni akit a legjobban szeretek ^.^

2018. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


A gamerek 41%a 18 év feletti nő, ezzel pár %-al lehagyják a felnőtt férfi gamerek számát, ezután következnek a tini fiú gamerek. Ha csoportokra akarjuk osztani a gamereket, akkor a legtöbb felnőtt nő. Ez alapján elég értelmetlen életben tartani azt a sztereotípiát, hogy a gamer lányok/nők ritka kis gyöngyszemek a kolbászfeszt kellős közepén, akik megtalálásához nagyító kell.

Szóval ja, van esélyed...

2018. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Csak legnagyobb bánatunkra foglaltak vagytok :) "

7-es vagyok, nem szabad feladni, én párommal egy online játékban ismerkedtem meg anno, tök véletlenül... szóval még ha nem is számítasz rá, bármikor rád mosolyoghat a szerencse, akár váratlanul is, kétlem, hogy minden gamer lánynak lenne párkapcsolata, vagy egy évtizednyi játék alatt a párom előtt nekem sem volt ;)

2018. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!