Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen "Gamer" nőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen "Gamer" nőre?

Figyelt kérdés
Kinézet nem olyan fontos csak ne ijedjek meg tőle és lehetőleg átlagos testalkatú legyen, vagy vékony. Belső tulajdonságokra pedig technika orientált lenne jó (aki szereti a számítógépeket, mobilokat, modern TV-ket, konzolokat, stb). És ne ítélje el, ha a pasija Gamer, vagyis számítógépen játszik (természetesen pénzt is költ rá, mert nem olcsó venni az új hardvereket). Ettől nem mondom, hogy otthon ülnék egész nap, mert konditerembe szívesen eljárok, de más helyekre is. Ez nőknél ciki és kibeszélik a barátnőjükkel az ilyen pasit, vagy van néhány százalék esélyem?

2018. febr. 25. 14:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én még nem gamer nőknél is úgy vagyok, hogy mind foglalt. De köszi a válaszokat, örülök hogy vannak gamer nők is :)

Többnyire a szép és intelligens nőket lefoglalják alapsuliban, max középben. A maradék pedig vagy nem tetszik nekem, vagy túl nagy ribizli (plázacica) és azért is egyedülálló.

2018. febr. 28. 21:12
 12/12 anonim ***** válasza:

10: Aranyos vagy köszönöm! :)

Én nyáron vetettem véget egy már szenvedősbe atfordult kapcsolatnak, nem, nem én voltam a hűtlen és mindig tiszteletben tartottam, hogy az exem nem volt gamer, sosem játszottam előtte, megtiszteltem azzal, hogy a közös időnket egymással töltjük :) Elintéztem az ilyen irányú igényeimet ha dolgozott pl. (Nekem a munkarendem ügyeleti jellegű és hosszú, igy sokat vagyok otthon, van időm bőven edzeni, főzni, takarítani, játszani stb.)


Kedvenc online játékom meg egy akció-rpg amiben voltam is már hc eu top3 player, de solo üzemmódban, ma már nem nagyon hencegek vele (Mint említettem volt töredékét játszom csak) XD


Bár ahogy nézem az amcsi felmérést a korábbi fórumtárstól, még van esélyem a korosztalyomban Xd (negyedik iksz, idén)


Köszi még1x ^.^

2018. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!