Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy kihasználtak?

Figyelt kérdés

Egy lány nagyon csúnyán kihasznált, meg is szakítottam vele a kapcsolatot hónapokkal ezelőtt. Sajnos nagyon megviselt, hogy hagytam magam hülyére venni, és bár jó lenne nyitni mások felé, képtelen vagyok megbízni újra valakiben. Nem merek újra szerelmes lenni, nem hiszem, hogy akárki is megéri ezt a fájdalmat. Mindig arra gondolok, hogy ha bele is fogok szeretni újra valakibe, akkor ő sem fogja viszonozni az érzéseimet és ő is csak ki fog használni.


Hogyan léphetek túl ezen a depresszív állapotból? Hogyan érhetném el, hogy ne féljek az újabb csalódástól?



2018. febr. 25. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Valahogy próbáld megbosszulni, elégtételt venni rajta, kiteregetni mit művelt. Amúgy pedig csak az idő, és egy ezzel elkentétes személyiségű lány segíthet.
2018. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy ezen most tanultál ès gondolj mindig arra nem minden lány ugyan olyan
2018. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez történt. Én nem tudom feldolgozni, bazárkóztam. És nem tudok jelen pillanatban nyitni senki felé. De nem is erőltetem.

Szerintem az idő majd megoldja.

És esetleg egy olyan, aki hajlandó energiát és időt fektetni abba, hogy megismerjen és megadja azt a kező lökést hogy merjek nyitni felé.

2018. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a soraidat olvasom, olyan mintha magamról olvasnék.


Mire ráeszméltem mit is érez az akivel ismerkedek(barátom), már késő volt. Csak vesztett volna bármit is teszek.

És rettentő rosszul esik nekem amit tettem vele, nem akartam.

Nem tudnék elégszer bocsánatot kérni tőle, és jóvá sem tudom tenni. Nagyon sokkal tartozom neki.


A sors fintora, hogy "visszakaptam" én is, kicsit másabb formában, hogy én is padlóra kerüljek.


Adj időt magadnak, és elmúlik. A humor sokat segít ezen, hogy átvészeld. És igyekezz majd ne belőle kiindulni, ha egy kedves Nő nyit feléd.

2018. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanúlj a hibádból, elemezd ki, hogy hol kellett volna észre venned,hogy gond van.

Csak barátkozni akarj lányokkal! Aki teper azért, hogy több is legyen azt vedd óvatosan komolyan. Aki csak ki akar használni, nem fog energiát fektetni beléd.

2018. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

A maga módján mindegyik egy erkölcsifertő. Nem szabad komolyan venni őket! Volt 5 bnőm és elmondhatom az összes sunyi, rafinált volt.

Tanult, iskolázott emberekről van szó, és mégsem ismerik a tiszteletet

2018. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Jaj szegénykém! Komolyan kihasználtak? Te csak koricáltál mint egy szerelmes kakadu, közben meg eladtak fiukereskedöknek afrikai bevetésre?
2018. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mesélj,mi történt?mivel bantott meg ennyire?:/
2018. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, hogy kihasznál. ő a saját útján megy. neked megmvoltak elvárásaid, hogyan kellene ez, hogy legyen.
2018. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint a darnózseli hentes a feleségét:)
2018. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!