Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok kövér barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok kövér barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a kövér nők főleg az ágyban. De igazából ez eléggé kényes téma, mert ha mondom a nőnek hogy a kövér nők jönnek be az sértő neki, igaz?

Meg sokan azt hiszik, hogy azért próbálkozok, mert nekem már mindegy hogy ki csak nő legyen, holott én célzottan kövér nőt akarok.

Volt olyan aki azt hitte hogy hülyéskedek.

Meg a másik oldala az éremnek, hogy én pont a legideálisabb súlyban vagyok 173 cm-hez 70 kg és ezt próbálom szinten tartani, viszont nők terén meg abszolút minél nagyobb darab legyen. (Persze akik már az ilyen extrém esetek az túlzás, ugye aki fel sem tud kelni az ágyból az már durva, meg amikor már egészségügyi problémák is vannak az átmegy egy határon)

25 F



2018. febr. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát, semmiképpen se mondd. Próbálj kedves lenni és közvetlen, mint bármelyik lánnyal, akit meg akarsz ismerni.
2018. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a nagyon telt nő tetszenek 120 kg felett.
2018. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A kövér szót ne használd, nem hangzik jól. Csak mondd, hogy tetszik neked és.dicsérd az alakját. A gömbölyű, formás, telt, stb szavak esnek jól. Nincs elég önbizalom bennünk, husis csajokban. Általában. Nekem van önbizalmam, de ha valaki úgy jönne oda, hogy kövér csajt keres, elküldném. Fogalmazzon szebben és több tisztelettel.
2018. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lordika ***** válasza:

Hát, akiről ordít hogy nem soványka, annak szerintem el lehet engedni egy "tetszenek a teltebb lányok" szövegek.

Max kapsz oldalról egy akkorát, hogy repülsz mint a kismadár :D

2018. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lordika ***** válasza:
*szöveget
2018. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány kg-ot jelent neked a kövér?
2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csajt én is elviselnék;)
2018. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipp egy "kövér" lánytól: Nem kell feltétlen azt hangoztatnod, hogy bejönnek a kövérek. Legközelebb úgy próbálj meg valakit felszedni aki kövér, hogy bókolsz neki pl. az idomjaira, mond el mennyire szereted az összes porcikáját, ha szép-aranyos arca van akkor esetleg nevezd aranyosnak, ennivalónak és társai. Sokkal jobban hangzanak ezek a megközelítések mint, hogy szeretem a kövéreket, te is az vagy, járj velem. :'DD Ja és ne éreztesd velük, hogy mások lennének és akkor lehet komolyan vesznek, hogy neked ők kellenek.


Remélem tudtam segíteni.

2018. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!