Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kövér ként is találhatok valakit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér ként is találhatok valakit?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam fiúsnak, hosszú a hajam, szeretek lányos lenni, nem vagyok szoknyás, de ha vékonyabb lennék tuti hordanám.. még se találok magamnak lányt. Ez azért van mert kövér vagyok? :)

18/L/Leszbikus



2015. okt. 4. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
En jol megtornaztatnalak;) igaz.. h most nem arra gondoltam:D 16l
2015. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen ,jó hog nem tallsz magadnak partnert mert kövér vagy.... nekem sem kellene senki aki kövér...ne zabálj és olyan csajokat kapsz,hogymég te is meglepődsz
2015. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azért van. Van aki a husi csajokat szereti...
2015. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Én is kövér vagyok, mégis van barátnőm.:) 18/L
2015. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elfogadnálak, ha valamivel megfogsz:) 15/L

Én sem vagyok valami vékony.

2015. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kövér nálad mit takar? :)
2015. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kövér és duci leszbikust ismerek, nem gondolom hogy ez probléma lenne, kivéve egy bizonyos elit réteget, de ott ha nincs három diplomád és két luxusautód, akkor se vesznek emberszámba, szóval ezt a kört hagyjuk.
2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek lányt hasonló paraméterekkel, és van barátnője. Meg egyébként is. Nem számít hogy nézel ki, csak a megfelelő partnert kell megtalálni. ;)
2015. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nyugodtan irhatsz
2016. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!