Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám visszacsinálni/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsinálni/szépíteni a jövőben?

Figyelt kérdés

Egész életem csalódások sorozata volt. Magamban, másokban (nem részletezném, biztos el tudjátok képzelni). Mindezek miatt az elmúlt 10 évben olyan szinten bunkó, sutyerák, önző paraszttá váltam, amilyet nem bäszott a hátára másikat a Föld. De valójában nem ilyen vagyok... Hogyan tudnék visszaváltozni a régi, még nem megtört énemre? Mindenkinek van az életében egy ilyen időszaka és majd elmúlik?


(F)


2018. febr. 26. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, Isten hozott a klubban. :) Magadban keresd a boldogságot és xarj a nőkre. Legyél olyan tapló, amilyen csak akarsz lenni, ne törődj senkivel és semmivel, mert az életben csak és kizárólag magadra számíthatsz. Mint ha én írtam volna a szavaidat. 39F
2018. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen időszakom. Azok az emberek csinálják ezt, akiknek káosz van az életében és szét vannak csúszva.


Elsőnek egy jó heti/napirend kellene, benne rendszeres tevékenységekkel, rutinnal. Utána egy normális önismeret és tükörbenézés kellene, célok kitűzésével, majd megnézni, mi kell ezeknek a céloknak az eléréséhez.


Aztán ha megvan a rendszer és a relatíve kiszámítható életvitel, lehet fókuszálni a rossz szokásokra. Azt érezni fogod, hogy mikor csúsztál túl megint, olyankor visszaveszel, legyen az káromkodás, bunkózás, henyélés, vagy bármi más. Érdemes ezt vagy azonnal, vagy naponta felülvizsgálni.


Minden megszokás kérdése. De ha lenyugszol és megtanulsz magaddal beszélni és a gondolataidat, érzéseidet értelmezni és rendszerezni, könnyebb lesz.

2018. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy önvédelem, amit művelsz. Magadban kell biztosnak lenned és tudnod, hogy amit épp csinálsz, annak mi a célja, miért jó és hova vezet. Ha belátható az életed és nagyjából a jövőd is körvonalazott, illetve ha bízol magadban, kevésbé érzed magad kiszolgáltatva a világnak. Emiatt nem leszel antiszoc, ellenséges sem.
2018. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a pajzsod, és kezdj önmagad lenni.
2018. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A páncél kell, mert az megvéd mindentől. Viselkedj úgy, mint egy t1000-es érzéketlen robot, legyél fagyos, mint a jégcsap. Semmi empátia, nulla kedvesség és akkor végre te is révbe értél. :) F
2018. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Sajnálom, hogy neked ez a rév. /#4/
2018. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os: Más lehetőség híján az ember kénytelen átalakulni egy zord lovaggá, és katonaként érzéketlenül menni tovább, nem törődve senkivel és semmivel. Én már nem hiszek senkinek, még a saját anyámnak sem. :)))
2018. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Szomorú, hogy a csalódásoktól így megkeményedett a lelked. :(
2018. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell felfogni, hogy a Gizike meg a Piste bántott. Nem mindenki, nem minden nő vagy férfi a bunkó, hanem ő(k).

Próbáld megérteni, mi vonzott bennük, mi lehet az oka, hogy mindig olyanokat fogsz ki, akik megbántanak.

Aztán lépj tovább.

Adj tiszta lapot mindenkinek. Ne a Mancikát meg a Józsikát büntesd azért, amit a Gizi vagy a Pisti követett el ellened. Nincs szánalmasabb, mint amikor valaki úgy gondolkodik, hogy ha a Gizi megcsalta, akkor ő is megcsalja a Mancit, mert minden nő ku.rva. Aztán csodálkozik, miért nem talál rendes lányt. Talán mert a rendeseket elüldözi a viselkedésével? (Ugyanez pasikkal, csak lusta vagyok leírni.)

Ha pedig szent meggyőződésed, hogy nincs normális nő/férfi, mindenki szemét, akkor egyszerűen ne ismerkedj. Csak arra keresel bizonyítékot, hogy ő is bántani fog. Csak hogy neked legyen igazad. Így be is találod a szemeteket, mert bennük találod meg azt, amit keresel: a bizonyítékot, hogy szemét. Logikus.

Nem kell mindig mindenkinek minden áron kapcsolatban lenni.

2018. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!