Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ez nem fog így működni. "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ez nem fog így működni. " Hogy lehetne visszacsinálni? Hétköznapi eset, hosszú leírással, de jól esne, ha elolvasnátok, és írnátok valamit.

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, tök jól alakult minden. Nem került szóba soha a keresetünk, csak annyi derült ki rólunk, hogy én közép-vezető posztban dolgozom egy multi cégnél, ő boltvezető helyettes egy ruházati boltban. A harmadik randink végén volt csók is, nagyon összevalók vagyunk. Megbeszéltük a következő találkozót, és mondtam, hogy elhozom kocsival, mert úgy lenne a legkényelmesebb mindkettőnknek.

„Neked van kocsid?” Jött a kérdés, de kb úgy, mintha arra kérdezett volna rá, hogy „te kismacskákat tartasz otthon, hogy sátánista szeánszok végén lemészárold őket?”

„van egy (itt mondtam a márkanevet és színt, de típust NEM), munkához egy idő után nélkülözhetetlenné vált. Meg fogod ismerni, elég feltűnő jelenség” Utólag belegondolva ez ritka nagy hülyeség volt. Amúgy tényleg kicsit feltűnő, ezt a típust nem nagyon látom itthon. Most úgy jön le, hogy azért vettem, hogy villogjak vele, de nem!, havonta kétszer ha beleülök.

Attól kezdve nagyon rideggé változott, azelőtt csomót beszélgettünk messengeren, kivel mi történik, ezután csak egy szavakat kaptam, de kb ilyeneket, hogy ok, rendi, hajrá stb...

Eljött a nap, megbeszéltük hol veszem fel, az arca gyakorlatilag kővé vált a többi részével együtt, mikor meglátott. Elmentünk, megvacsoráztunk, egy szót nem lehetett kihúzni belőle.

Hazavittem, de ezért is háborúznom kellett, hogy beszálljon, és ne gyalogoljon a szakadó esőben. A kocsiban, az út végén annyit mondott, hogy ez így nem fog működni.

Utána (hosszú harcok, amik még a leggagyibb amerikai romantikus tinifilmbe is ultragázak lennének), árán annyit tudtam kihúzni belőle, hogy ő nem gondolta volna, hogy nekem ilyen sok pénzem van, és ebben ő nem tud partner lenni.

Mi lenne a megoldás? Mit lehetne csinálni? Gyújtsam fel azt az elátkozott pléhdobozt az ablaka alatt, és adjak közbe szerenádot? Akkor meg az lenne a baj, hogy miért herdálom a pénzt. Nagyon kéne a lány, tök jó páros lennénk.

Csajok, palik akik voltak hasonló helyzetben, vagy láttak ilyet a TV-ben, vagy nem beszélnek egy szót se magyarul de él bennük a segítő szándék, vagy még ha nem is érdekel a nyomorom, és csak trollkodni jársz ide, vagy azt se tudod mi az a lány/randi/autó/anyagi helyzet, az se érdekel, de valamit írjatok már, tippet adjatok.

Köszi előre is, szép napot! (Amit amúgy úgy terveztem, hogy sétálunk egy tök nagyot a parkban, meghívom egy csokira/jégkrémre az éjjel-nappaliba, közbe vihorászunk.)


2017. jún. 11. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy neked nem számít a pénz, meg az autó sem. És ő se csináljon ügyet belőle!

Amúgy biztos úgy jött le, hogy te tényleg csak villogni vetted... Elmagyarázhatod neki, hogy attól amiért egy jobb típus, neked jobban megérte ebbe fektetni, mint egy tragacsba. Nem beszélve arról, hogy biztonságosabb is, mint egy trabant mondjuk. Ha már dolgozol és pénzt kapsz érte, nem célod súlyos balesetezni az utakon. De attól még csak egy autó!

2017. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég szerencsétlen lánynak tűnik. Komolyan, egy kocsi (és a fizetes) miatt ilyen idiótán viselkedni... Nekem ebből annyi jön le, hogy képtelen megbeszélni a problémát, inkább ül kussban és puffog. Nagyon idegesítő tulajdonság. Nyilván az se lett volna jó, ha a pénzed miatt rád cuppan, de ez meg a másik véglet... Szerintem nem vesztesz vele sokat. Neked egy határozott nő kell.

20N

2017. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami biztos, hogy rossz tapasztalata van a pénzesekkel. Ezeket kell eloszlatnod, ami téged illet.
2017. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 aperitif ***** válasza:
100%

Tetszik a stílusod, ezért megpróbálom összeszedni magam egy válasz erejéig :D

Valahogy vedd rá a lányt egy beszélgetésre, mondd el neki azt, amit itt leírtál, hogy neked ez a kocsi nem felesleges luxus, nem villogáshoz, hanem a munkádhoz kell (azt mondjuk én sem értem, hogy minek a mindennapos munkához egy ilyen feltűnő típus, de nem az én gondom), és hogy egyébként annyira összeilletek minden területen, ne álljanak közétek az anyagi különbségek. Az jó ötlet, ha most csak sétára hívod meg, és tényleg maximum egy fagyira, egy nagyon olcsó helyen, vagy tán még arra sem.

Valamiért megijedt ez a lány, nagyon óvatosan tudod csak visszaszerezni a bizalmát.

Hajrá! Drukkolok nektek.

2017. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Azt meséld már el, hogy mi az istenért akarod visszacsinálni? Mi lett volna ezen az ártatlan mondaton ritka nagy h.lyeség? Itt te vagy, akinek joga lenne felháborodni, amiért ilyen látszatindokkal etet. Ha jót akarsz magadnak, vágd a sutba ezt a végtelenül behódoló mentalitásodat, mert valószínűleg ez az igazi baja.
2017. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azért volt hülyeség, mert úgy jöhetett át, mintha menőzni akarnék vele.

Igazából nem hétköznapi munkához kell, de kell, és úgy voltam vele, hogy veszek olyat, ami tetszik, és tényleg jó, könnyű vezetni, és nem kell hetente a szervízbe hordani.

Az a nyomorult időjárás is pokolra jut remélem, úgy terveztem, hogy otthagyom a parkolóban, és hazasétálunk, naná hogy nem így lett:(

2017. jún. 11. 14:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem emészd magad! Te semmit nem csináltál rosszul, itt egyedül a csaj volt hülye.
2017. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem hülye...:) Csak hülyén reagál erre a helyzetre.
2017. jún. 11. 14:40
 9/14 A kérdező kommentje:

Ilyenem van egyébként:

[link]

2017. jún. 11. 14:41
 10/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Érdekes. Nem tudom hogy adtad elő ezt az egész dolgot. Viszont ha minden klappol és mégis ezen akad fent a csaj, akkor nyugi, nem ő az igazi.


Mindenesetre ebből az esetből tanulsz biztosan.


Nyugi, nekem is volt fura sztorim. Nekem nincs autóm, de egyszer úgy koptatott le egy csaj:


Nagyon frankó randi kezdet, sok közös téma, minden remek. A vége felé csókolózás, jó hangulat. Aztán megfogtam a kezét és úgy sétáltam vele pár száz métert. Ebből, hogy én kézenfogva sétáltam vele, az jött le neki, hogy komolytalan vagyok. Utána már képtelenség volt vele másik randit egyeztetni. Nem tudom igaz volt-e ez, de vicces volt. :)


A lényeg, a hiba valszleg nem csak a te készülékedben van...

2017. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!