Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy ennyire félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire félek a jövőtől?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt,volt is már barátnőm,persze inkább negatív tapasztalat volt ( a labilis és a butácska nőket érdemes kerülni,én kicsit későn tanultam meg)A legjobb haverom párkapcsolatba van,egy éve még baromkodtunk,volt hogy erdőbe rendőrök elől "menekültünk" valamiért kijöttek,és pont ránk villágitottak mi meg futottunk,ők meg utánunk csak gyorsabbak voltunk,autóval csúszkáltunk,most meg semmi,a barátnője alig engedi hogy össze fussunk.Nekem hiányoznak ezek,és neki is,látszik az arcán is hogy néha már inkább lenne szabad megint,csak hát régóta vágyott kapcsolatra.Tényleg ennyi lemondással jár egy lány ? Tényleg jobb inkább szabadnak lenni,és becsüljem meg amíg az vagyok ? Az első barátnőm nagyon "kattant" volt gondolom mert zabi gyerek volt,a 2. meg elégé butuska volt,ő vele 8 hónap alatt ha 2-szer aludtam együtt,az elsővel még annyiszor se.Félek azért hogy ha lesz valakim nekem is így meg lesz kötve az időm.
2018. febr. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normális lánnyal vagy együtt, az nem korlátozza az időd, max ha már tényleg a kapcsolat rovására megy a haverozás és minden este hülyéskedni mész.
2018. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nehéz nem kibírni,legalábbis eddigi 2 barátnőm társasságában hamar untam magam.
2018. febr. 27. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban jól szokta érezni magát az ember, és nem baszogatják.
2018. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a) ne a p!na miatt válassz talán nőt, hanem mert jól érzed magad vele... mi a párommal egyszerre vagyunk barátok és szerelmesek, a volt párommal nem volt ez így, nála én is gyakran éreztem, hogy mennék már haza, lennék már egyedül stb.

b) neked is megfelelővé kellene válni, nem csak megfelelőt keresni. Normális embernek az nem kapcsolat és soha nem is lesz az, ahol kb a 30. helyen van a fontossági listán, mert ha valamelyik haver elfingja magát, hogy bulikázni akar, már ugrik.


Normális embert válassz, normális emberismerettel és te is tanulj meg nem más nyakán lógni mindig. A páros élet velejárója, hogy az ember a (leendő) családjával van, minden más csak utána jön. Ezt nem képes felfogni sok vén szingli sem és csodálkozik, ha a barátai, akik babáznak, asszonyoznak stb, nem érnek rá folyton. Egy kapcsolat kötelesség valahol, de általában sokszorosan megtérül az, amit bele fektetsz.

2018. febr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!