Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Hányszor utasítottak már vissza titeket életetek során a külsőtök miatt és hányszor a belsőtök miatt?

Figyelt kérdés
Dőljetek hátra, vegyetek egy nagy levegőt, emlékezzetek, aztán írjátok meg a választ! Kor és nemet is kérek szépen!

2018. febr. 28. 20:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A külsőm miatt sokszor (belevéve a sima társkeresős levélre való nemválaszolást is), a belsőm miatt egyszer sem.


26/F

2018. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
25%

Külső miatt úgy 2 és 300 közt valahol (nem kamu) pedig nem vagyok rossz pasi, csak sok nőt fűzök :D

belső miatt, hááát.. jellemzően az a legnagyobb ütköző, hogy kerek perec megmondom, engem csak a teste érdekel, és a bugyijában akarok turkálni, ne reménykedjen többen mint egy szex. én a trófeákat gyűjtöm.

volt már olyan nő is aki ezért itallal leöntött :D olyan édesek.. :) azt hiszik fáj :D nem is értem.


szóval ebből kifolyólag még legalább 50-80 másik nő utasított el. (én ezt így a belső számlájára írnám)


amúgy akik benne vannak az egy éjszakásban, vagy akiket szerelmesre dumálok azok mind eljönnek velem:)


28 Ffi

2018. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Volt hogy mindkettő miatt utasitottak vissza azota nem kezdeményezek .:)
2018. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Külső miatt elég sokszor,belső miatt egyszer sem,mert esélyt sem adtak. Maximum feleslegesen elhívtak randira,az az belementek a randiba, vagy kikezdtek velem aztán vissza az exhez, két hónap,vagy két nap után.
2018. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem számoltam,de volt,akinek az arcom nem jött be,volt,akinek az alakom.Volt,aki meg se indokolta.
2018. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Régebben jó párszor, mindig a külsőm miatt. Nemrég összeszedtem magam, változtattam a külsőmön. Most már én utasítok vissza.

25 F

2018. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Egyszer sem utasítottak el.

23/L

2018. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egyszer még általános iskolában utasított el egy fiú, később 20 évesen már bejöttem neki, viszont nekem már nem, ő megcsúnyult, én megszépültem.


18 éves voltam akkor tetszett egy srác ő akkor 25 volt, a tudtára is adtam, de ő nem akart velem kapcsolatot a korkülönbség miatt. Azért szexkapcsolatot azt akart...


Volt később egy srác, aki tetszett, de kapcsolatot nem akartam vele, szóval csak néha bulikban volt csók és ennyi. Kijelentette, hogy ő nem akar kapcsolatot, jól ki is röhögtem, kell a bánatnak ez a fiú, csak helyes volt, de a személyisége mint egy bamba sajnaltatni való őzike.

2018. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28-as vagyok, jelenleg 25/N
2018. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Legutóbb elvileg azért, mert szőke vagyok. Amúgy egy gyúrós haverom szerint vékony vagyok, szerintem meg nem, de a tapasztalaok alapján tutkó, h nem vagyok egy szépség. 9gagen mondjuk bejövök a srácoknak, szóval nem értem 26/N
2018. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!