Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Hányszor utasítottak már vissza titeket életetek során a külsőtök miatt és hányszor a belsőtök miatt?

Figyelt kérdés
Dőljetek hátra, vegyetek egy nagy levegőt, emlékezzetek, aztán írjátok meg a választ! Kor és nemet is kérek szépen!

2018. febr. 28. 20:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

4 visszautasítás, 1 eltűnés a "tetszel nekem" üzenet után (hónapokig naponta leveleztünk, személyesen is ismertük egymást), 1 eltűnés egyhónapos "kapcsolat" után.


22n

2018. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Fiatalon(15-25 évesen) majd minden héten jártam szórakozóhelyekre, sokszor próbálkoztam Mondjuk legyen kb 100 körül a visszautasítások száma, de ebbe beleszámolom azt amikor azért mert részeg voltam, vagy a nő nem akart hajnalban feljönni hozzám. Ez egy nagyon csak kb. tipp, ha elküldött a nő a discoban, 2 lépésre ott volt a következő, uh. nem vágott padlóra.
2018. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a visszautasításoknál nem tudom, melyik miatt utasítottak vissza, nem mondták.
2018. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, privátot íróknak: nem ismerkedek, kapcsolatban vagyok.
2018. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Engem 3 fiú még régebben. Nem voltam olyan lányos lány sosem és ezt a fiatal fiúk nem díjazták (kb 14-15 eves koromban). Nyilván külső miatt.
2018. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Egy külső, kettő belső. Túl jófiú vagyok. :P


21/F

2018. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Egyszer, amikor 10 éves voltam, az egyik osztálytársam írt szemétségből egy nyolcadikos srácnak iwiwen, hogy szerelmes vagyok belé és járjon velem. A srác azt válaszolta, hogy nem.

Ez volt az egyetlen eset. Soha nem próbálkoztam senkinél, mert nagyon ronda vagyok. Gondolom, ha bárkinél konkrétan próbálkoztam volna ÚGY, akkor visszautasított volna mindenki, elsősorban a külsőm miatt.

22/L

2018. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Külsőm miatt soha(vékony lány vagyok), legalábbis soha nem mondta vagy jelezte senki, hogy ezzel lenne problémája, sőt inkább az a bajom, hogy túl sokan akarnak megdugni, belső miatt szintén nem tudom, olyan volt többször, hogy alakult egy ideig az ismerkedés, aztán mégsem lett belőle kapcsolat, de ennek sem konkrétan a belsőhöz volt köze, hanem csak nem illettünk össze, vagy egyikünk megijedt az elköteleződéstől, vagy ilyesmi.

21L

2018. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem szoktam kezdeményezni senkinél, de mindenki a belsőm miatt utasított el, akikkel életem során ismerkedtem. Az egyik konkrétan meg is mondta, hogy a belsőm miatt rettentően taszítónak talál. Amit mondjuk nem csodálok. Tényleg elviselhetetlen vagyok mások számára.

Kor/Nem.

2018. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A külsőm miatt kb. 3x annyiszor, mint belső miatt.
2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!