Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyha egy fiú leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha egy fiú leszólítana titeket az utcán egy ürüggyel mi lehetne az?

Figyelt kérdés

Illetve után mit mondjon,hogyan folytassa?

Főleg, ha siettek éppen


2018. márc. 2. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Te komolyan gondolod, hogy olyanoktól kérsz tanácsot ebben, akik ilyet soha nem csináltak? "Legyen kreatív - nem tudom hogyan, mert hát ez a férfiak dolga, de nyűgözzön le"
2018. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ürügy bármi lehet, mennyi az idő, zsepit kérni, bocsi merre van a busz... nem az ürügy a lényeg, hanem hogy utána tud-e beszélgetést folytatni.

És nem az a beszélgetés, hogy amúgy nagyon tetszel, van-e pasid, mert arra a legtöbb nő elutasítással reagál.


Egyébként, ha siet valaki, akkor mindegy, mi a szöveg, attól még nem fog jobban ráérni.

2018. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Lattad a Karib tenger kalozai 3-at? A vegen amikor megint elvittek a Gyongyot es Gibbs meg Jack a parton maradnak, Jack lepasszolja Gibbsnek a ket oromlanyt, aki igy szediti oket: mindkettot atkarolja es azt mondja: holgyeim, mit tudnak maguk a teknosokrol? Es azok elmennek vele es meghallgatjak a teknosos suketeleset.


Remelem ebbol nem azt a tanulsagot vonod le, hogy a teknosok az egy jo tema. Barmit mondhatsz, ha sarmos vagy es felkelted a kivancsisagat. Magabiztossag kell, humor, emberismeret, nem egy betanult szoveg.


Ha latod hogy siet akkor konyorgom hagyd! Legyel mar egy kicsit empatikus. Ha a nepligetben egy lany szapora leptekkel huzza maga utan a borondot az el akarja erni a buszt, es ha te meg akarod hivni egy kavera akkor tok jogosan kuld el a francba. A lanyok emberek, nem pedig misztikus lenyek, akiket csak titkos varazsigevel lehet teli holdnal, kakasszonal megszeliditeni... Ha az emberekkel valo banasmod megy, akkor a lanyokkal is menni fog. Csak legyel logikus es probald magad a masik helyebe kepzelni.

2018. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha választhatnék, azt választanám, hogy legyen az illető őszinte és ne már kapásból valami játszmával/ürüggyel állítson meg, hanem mondja el őszintén, hogy szimpatikus vagyok neki és szeretne elhívni egy kávéra. Úgysem a játszmával fogsz bármit is elérni, ki nem állhato.az ilyesmit. Az őszinteséget értékelem legjobban. (Most meg barátom van, szóval ezt is el kell fogadni, nem pedig hisztizni, mert ilyennel is találkoztam, hogy nem hitte el, hogy párom van és tovább erősködött...na ez viszont szánalmas.(
2018. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Engem néha napján szoktak leszólítani. Amik tetszettek azok valahogy így hangoztak. "Szia! Ne haragudj, csak el akartam mondani hogy nagyon csinos vagy, szeretnélek jobban megismerni. Meghívhatlak egy kávéra?"


Először is, ez nem tolakodó, hanem udvarias, jól esik az embernek. Másodszor pedig ha csak nem egy tapló a lány, akkor nem lehet rá bunkón reagálni, csak kedvesen, így ha visszautasítást is kap a másik fél, senki nem jön ki megalázva a szituból.

2018. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Igazából én nem örülnék, ha leszólítanának az utcán, ürügytől függetlenül. Persze ha valaki útbaigazítást szeretne vagy segítséget kér, akkor szívesen segítek, ha tudok, de ezek 1 perces beszélgetések. Ha az utcán vagyok, akkor vagy megyek valahova, vagy jövök valahonnan, azaz időre megyek vagy sietek végre haza, nem szoktam csak úgy céltalanul sétálgatni, hogy hátha majd valaki meghív egy kávéra.
2018. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Ha akarok ismerkedni, az látszik rajtam, ha nem akarok az is. Ha nem akarok, akkor egy útbaigazítással is csak azt éri el, hogy elmondom neki, hogy jut A-ból B-be, aztán minél hamarabb lerázom.
2018. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ürüggyel szólít, esélyét eldobta.
2018. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk..dugunk?:D
2018. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!