Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ad még esélyt? 22/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ad még esélyt? 22/N

Figyelt kérdés

Két férfi udvarolt.

Egyik hazudott, de akkor én még nem ismertem és sajos nála döntöttem. Másikat ezzel nagyon megbántottam. Most, hogy szakítottam a kamussal, másik szóba áll velem, viszont magától nem keres. Ennek már egy hónapja. Ne erőltessem? Bűntudatom van, nagyon fáj, hogy rossz döntést hoztam és ezzel eltoltam magamtól akit nem kellett volna.



2018. márc. 2. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem könnyen. Ez egy nagyon" ha nincs ló jó a szamár "is helyzet. Egyszer te nem őt választottad....az lesz a benyomása,hogy neked ő nem elég
2018. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hagyd. Ebből nem tudsz jól kijönni. Könyved el, hogy így jártál, tanulj belőle és lépj tovább.

31/f

2018. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Basszus akkora hülye voltam.

A lelkiismeretem nem hagy nyugodni.

Erre valami gyógyír?

(ha megijesztenek megugrom, viccen kívül, pedig egy nyugodt ember voltam)

😂

2018. márc. 2. 14:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Légy őszinte,mondj el mindent
2018. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 MolotovPunk ***** válasza:
Nem biztos,hogy ezt helyre tudod hozni.Az első válaszolónak igaza lehet.A srác könnyen hiheti azt rólad,hogy ha ló nincs,akkor jó a szamár is neked.Próbálj meg a sráccal valahogy beszélni élőben,aztán ha ott visszautasít akkor lépj tovább.
2018. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem lehet még esélyetek.. kérj a sráctól egy találkát, mond meg neki, hogy szeretnél vele őszintén beszélgetni.

Meséld el neki azt, hogy idiótának érzed magad, és hogy sajnálod, hogy a hazudozós srác jobban lenyűgözött téged, hogy jobban megérintett.

Mond el neki, hogy te is csak ember vagy, és bánod a dolgot és hogy igen is őszintén szeretnéd őt megismerni.

Próbálj egy kicsit teperni érte, még ha tudom, azt fogják mondani hogy ne tedd, mert nem a nő dolga.

Egy próbát megér. Simán lehet vele jobb a kapcsolatod.

Ha ad esélyt, de úgy érzed, hogy 1 hónap alatt sem változik semmi, tehát ugyan úgy kerül, nem keress, akkor add fel és tényleg tanulj belőle.

2018. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy nem, mi férfiak szeretjük az őszintéseget (persze mint a példa mutatja, van ez alól is kivétel). Szóval mondd el szépen a kettesnek, mi történt, mit tanultál belőle, és majd ő eldönti, elhiszi-e. Te ennél többet nem tehetsz.
2018. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor már tudom is, hogy el kell engednem. A bocsánatkérésén már túl vagyunk, mondtam is neki, hogy egy idióta voltam és elszúrtam. Még konkrétan nem mertem megkérdezni, hogy akkor most hogyan tovább, mivel az azótai viselkedése már egyáltalán nem a régi. De a BŰNTUDATOMMAL mit kezdjek?
2018. márc. 2. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám, hogy próbálj vele leülni kettesben beszélgetni és mondd el neki mit érzel! Az egyest véletlenül se hozzad szóba, ne azzal magyarázzad a pártfordulásod mekkorát csalódtál a másik férfiben!!!

Ha a férfi kérdez rá mi van egyessel,akkor annyit mondanék a helyedben, hogy annak már vége és tanultál az esetből és most már tudod mire kell figyelni.

Ne várjad, hogy azonnal a nyakadba fog borulni, mert a férfi emberek többsége hiú és ad a büszkeségére és mivel te korábban lepattintottad ezt először meg kell emésztenie. Szerencsés esetben el fog telni néhány nap mire összeszedi a gondolatait, de ha jelentkezik, akkor nyert ügyed van. Te ezt nem tudod befolyásolni, ne erőltess semmit, mondd el mit érzel és kész.

Azért azt megjegyezném, hogy a magára valamit is adó pasik többsége nem megy oda vissza ahol már elutasították, de a kivételek erősítik a szabályt.

40F

2018. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem nagyon tudok mit mondani, tényleg egy idióta voltam, sajnos ezt most megérdemlem.

Vállalom a következményeit. :'(

2018. márc. 2. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!