Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok itt elvből lepontozni, vagy bosszúpontozni?

Figyelt kérdés
Valamiért azt veszem észre, hogy mióta egy olyan százalék kategóriába tartozom, mint egy másik, provokatív válaszoló, engem is folyamatosan lehúznak... Mikor visszamegy egy százalékkal kevesebbre, akkor meg minden helyreáll és kapom a 80-100%-os értékeléseket. Sokáig pedig kinn volt a nevem, ott is volt, hogy bármit írtam, akár teljesen ellentétes véleményt azzal kapcsolatban, amit szoktam (és amit lepontoztak), ugyanúgy lehúztak. Alapvetően jók az értékeléseim (nem, mintha annyira érdekelne), de van ennek akkor is egy jellegzetes mintázata, főleg ebben a kategóriában. Vagy ha egy kérdésnél sokakat lepontoznak, akkor előbb-utóbb törvényszerűen én is kikötök 40%-os értékelésnél, hogy ne lógjak ki a sorból, még ha én vagyok az első a sorban, aki 2 soros bullshit helyett normálisan reagált is.
2018. márc. 2. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem, de engem tutira szoktak...de az okát és személyét nem ismerem. Ez van.
2018. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Mindig vannak ilyen (legalábbis én így nevezem) "lepontozós kérdések", nem csak ebben a kategóriában. Szerintem itt kialakult valami összeesküvés, hogy mindenkit le kell pontozni, akkor is ha a kérdés személyes preferenciára irányul. Pl: "Mi a kedvenc színed?" valaki ráírja hogy "kék", ez valakinek nem tetszik, mert neki a zöld, ezért lepontozza. Kb így működik,ahogy én észreveszem...
2018. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Itt, a pontozás, csak szórakozás:)

Itt ez a kérdés.

"Férfiak! Nektek a magas vagy az alacsony nők tetszenek?"


Értelme nincs pontozni, mindenkinek joga azt szeretni amit, akit akar és pontoznak:))) A pontozó, biztos jobban tudja, mit is szeret a válaszoló:)))

2018. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Ha felteszed ezt a kerdest, akkor nagyon valoszinu, hogy zavarja az egodat. Ne keress logikat. Az oldal anonim. Ha valakinek nem tetszik egy felmondatod, lefog pontozni, foleg ha az a felmondat “betalal”.


Van par felhasznalo, akiket automatikusan lepontoznak. Ilyen vagyok en is. Volt egy kerdes. Annyit irtam, hogy tetszik. Nekem viritott a 0% a harommal felettem ugyanezt valaszolonal a 100%.


Egy valamit megtanultam az ido soran, ha nincs velemenyed, vagy az a velemeny PC (politikalig korrekt) az nem fogja az embereket erdekelni.

De ha kepviselsz egy eszmet, akkor lesznek akik utalni fognak s akik imadni. Nem vagyok mar hajlando megalkudni, en igy tapasztalom a dolgokat! Ez vagy tetszik valakinek vagy sem. Te is szrd le a szazalekodat, ird ami a meggyozodesed. ;)

2018. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az egómat zavarja, hanem a bennem szunnyadó, logikus embert. Egyszerűen nem szeretem a logikátlanságot. :D
2018. márc. 2. 19:16
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ide, úgy gyere mint én. Egy vicc oldalnak tartom, jókat lehet válaszokon szórakozni:)
2018. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Skaiiripa ***** válasza:
47%
Igen, főleg név alapján. :)
2018. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igyekszem viccnek felfogni... A kezdeti sokk után...:D

ahogy látom, ezt a kérdést is megtalálták a debilek a pontozás alapján....

2018. márc. 2. 19:35
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Engem szoktak elvből lepontozni ahogy észrevettem.
2018. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
66%
Kerdezo: te mirol beszelsz? Ez a topic szubjektiv, van egy nezeted, ami vagy egyezik a masikeval vagy nem. Itt nincs semmifele logika.
2018. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!