Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok itt elvből lepontozni, vagy bosszúpontozni?

Figyelt kérdés
Valamiért azt veszem észre, hogy mióta egy olyan százalék kategóriába tartozom, mint egy másik, provokatív válaszoló, engem is folyamatosan lehúznak... Mikor visszamegy egy százalékkal kevesebbre, akkor meg minden helyreáll és kapom a 80-100%-os értékeléseket. Sokáig pedig kinn volt a nevem, ott is volt, hogy bármit írtam, akár teljesen ellentétes véleményt azzal kapcsolatban, amit szoktam (és amit lepontoztak), ugyanúgy lehúztak. Alapvetően jók az értékeléseim (nem, mintha annyira érdekelne), de van ennek akkor is egy jellegzetes mintázata, főleg ebben a kategóriában. Vagy ha egy kérdésnél sokakat lepontoznak, akkor előbb-utóbb törvényszerűen én is kikötök 40%-os értékelésnél, hogy ne lógjak ki a sorból, még ha én vagyok az első a sorban, aki 2 soros bullshit helyett normálisan reagált is.
2018. márc. 2. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2018. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha én írom ki a kérdést, akkor a válasz hasznossága alapján pontozok.

Ha csak válaszolok, akkor nagyon ritkán pontozok fel pár vicces, enyhén troll választ, főleg ha már eleve hülye kérdés volt. Nem szoktam nézni, hogy ki hány százalékon áll, hanem elolvasom a választ és arra reagálok. Lepontozni is csak ritkán szoktam, ha valami nagyon nem odaillő válasz jön, amiből nyilvánvaló, hogy a válaszoló direkt kötekedni jött.

2018. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Engem mindig lepontoznak. 😓
2018. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Minél többet írsz, annál jobban megközelíti a %-od az 50-et, de ez elkerülhetetlen szerintem.

31/f

2018. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Van olyan, akit a neve vagy százaléka alapján pontozok. Ha a neve alapján, el sem olvasom, amit ír, ha a százalék, előtte megnézem, hogy tényleg ő az.


Bosszúból csak felpontozni szoktam, pár napja volt a családi kapcsolatokban egy sokoldalas kérdés, amin mindenki ilyen 20-on százalékon volt. Akkor el sem olvastam a válaszokat, csak bosszúból mindenkit felpontoztam.

2018. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

Engem amúgy gyakran megnyugtat, ha egyből lepontoznak.

Mindig rájövök, hogy mennyire kicsinyes és hülye emberek vannak ezen oldalon akiknek ez okozza a legnagyobb örömet. Ekkor már tudom, hogy a valóságban úgy el vannak nyomva mint a cigicsikk.

2018. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ugye, Szdg: 22%....??????? Ugyan ez a válasz miért 22%.
2018. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!