Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen könnyű kiesni a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen könnyű kiesni a társkereső piaci pultról? Baleset, betegség, anyagi gond, orvosi hanyagság, nagyobb lelki trauma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég durván fogalmaztam, de ìgy érzem. A másik ember szerelméért "fizetni kel"nem mindig pénzzel de valamivel csak el kell nyerni.

Gondolok arra, vétlen szereplőként olyan baleset ér ami miatt csúnyúl az ember,elkap egy betegséget aminek nyoma marad. ..



2018. márc. 3. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

#10

Mert mondjuk leszarja? Ezt annyira nem értem, amennyire ti nem tudjátok felfogni, hogy egy csinos lány miért hiszi magát ducinak. Nem tudom értelmezni, nem tudom felfogni, hogy mi rajta a ronda.

2018. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy sokszor olyanok ezek a hibák az emberen, hogy úgy vagyok vele, mint a párommal:ha nem lenne sem keze, sem lába, akkor is ő kellene. Mert ő a társam. A barátom, a szerelmem, az ember, aki jobbá tett kicsit és akit mióta megismertem, olyan párkapcsolatban élek, amilyenről mindig álmodtam.


Szerencsére neki nincs ilyen gondja. Ő csak alacsony és kicsit kuszák a fogai. Ő utálja ezt magán, nekem ez egyáltalán nem nagy ár egy ilyen emberért cserébe. Sőt, talán ő szerettette meg velem és tette szépségideállá bennem ezeket a tulajdonságokat. Szebbnek tartok mindenkit, aki rá emlékeztet.:)

2018. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11: De nem szarják le. Tét nélkül könnyű mondani, hogy nem baj, még az is lehet,hogy el is hiszi, aki mondja, és nem puszta udvariasságból teszi. Ezért jövök ki jól a foglalt lányokkal, mert ők képesek meglátni bennem az embert. Aki viszont szingli, és fennáll a veszély, hogy esetleg ráhajthatok, az menekül. Pl itt is egész addig voltam jó fej privát beszélgetésben, amíg képet nem küldtem.

Éppen ezért már nem is próbálkozok senkinél, mert csak megsérteném vele. Ez egy akkora külsőbeli hátrány, hogy nincs személyiség, ami ellensúlyozza. De legalább arra törekszem, hogy ahol nem számít a külső, ott jó ember legyek. És akkor talán nem éltem hiába.

2018. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12es jó volt olvasni amit îrtál, aranyos lány lehetsz
2018. márc. 3. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!