Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek bejön, ha a párotok "bébinek" szólít?

Figyelt kérdés

Amerikában ez egy teljesen bevett dolog - a tengerentúli szokásokat meg szeretjük erőteljesen majmolni. Csak nekünk már nem áll olyan jól. Ilyen mondatokra gondolok:


"Bébi, nem tudod, hol a nyakkendőm?"

"Bébi, sajnos ma túlóráznom kell, az esti randit át kell tennünk egy másik időpontra."

"Bébi, le tudnád vinni sétálni a kutyát?"

"Szeretlek, bébi, ugye, tudod?"


És hasonlók... Nektek bejön a becézgetésnek ez a formája? Hogy viszonyultok ehhez?



2018. márc. 3. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit alpáris. Eddig akiktől ezt a szöveget hallottam rám vagy másra illetve kivétel nélkül tanulatlan suttyóktól jött.
2018. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szexin hangzik, de az nem tetszene ha mások előtt hívna így,inkább csak kettőnk között és ott is szórakozásképp.
2018. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan prostis... A párom babázni, niñázni (ejtsd: ninya(kislány/csajszi) –mikor kiderült, hogy mindketten beszélünk spanyolul, akkor aggatta rám:) ) szokott, érdekes, hogy ezek meg tetszenek, talán mert a filmipar stb nem adott még nekik olyan negatív konnotációt, mint a "béjbinek". Bébivel is próbálkozott, de miután látta a fejet, amit vágok, inkább letett róla. Olyan lenézőnek éreztem, mintha én csődörözném vagy valami hasonló. Olyan nyálgépes duma. Vagy inkább röhelyes. Persze, minden pár maga dönti el, mi tetszik neki, nem lesz egy becézés gáz mindenkinek, meg aztán a miénket is van, aki furának tartja...
2018. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!