Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a "szia", "szia, mizu?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "szia", "szia, mizu? " gyűlölet itt (írásban ismerkedés). Jó még a mizu érthető kicsit, de egy szimpla sziával mi a gond?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy sokszor előjön ez itt és sok nő ezt olyan szörnyű, szánalmas dolognak tartja. Jó hagyjuk a mizu -t. Legyen csak a szia. Mi más kéne a kommunikáció felvevéséhez? Anno ennyit írtam barátnőmnek és most két évvel később itt vagyunk még mindig együtt.


Itt tényleg vannak olyanok, akik elvárják, hogy 4 versszakos jambikus verssel indítson nekik valaki, úgy hogy jó eséllyel viszont válaszra se méltatják?


Ennek vajon a túlzott kereslet lehet az oka? Hogy napi szinten több levelet is kapnak és már csak a "krémjét" olvassák? Végül is elképzelhető, de vajon vannak olyanok is, akik nem, de mégis leírnak valakit, mert egy "szia"-val indít és nem próbál egy bekezdésnyit írni olyannak, akivel még fel se vette biztosra a kommunikációt? Mert amíg nem válaszol a másik fél addig nem jött létre a beszélgetés, addig fölösleges bármi mással fecsérelni a szót. Legalábbis szerintem.


Aki szia ellenes és nem is dúskál a kapott üzenetekben, levelekben, de mégis leírja egyből az ilyet az miért? Milyen érv rendszer alapján? Csak kíváncsi vagyok.


2018. márc. 3. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Szia.
2018. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Sok itteni nő elvárja, hogy jobban ismerd őt néhány társkeresőre rakott fotóval mint ő saját magát és ehhez írj egy kifejtett, komoly hangvételű, egyszerre humoros és egyszerre spontán levelet amit az alapján fognak elbírálni, hogy mennyire vagy jóképű és természetes csak komoly kapcsolatban gondolkodnak miközben amíg rá nem találnak a komolyra addig szexelnek akivel jónak látják.

A társkeresők szépségei.

2018. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Szia mizu?
2018. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Skaiiripa ***** válasza:
88%
Általában ha visszaírok, hogy szia, akkor jön utána a mizu:DDD Szóval magával a sziával nincs bajom, csak ritka amikor nem mizuval párosul. Egy ismeretlen embernek mégis mit válaszoljak arra, hogy mizu? Semmi. Mi lenne :)
2018. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Hali, csak beugrottam köszönni. De, ha már itt vagyok, mizu?
2018. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Erre csak az veri a nyálát, aki még soha életében nem írt egy első levelet társkeresőn.
2018. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk követhetné a köszönést valami értelmes mondat. Nem kell egyből kisregény. Az a tapasztalatom, hogy aki csak egy sziával nyitott nálam, azzal nem ment a beszélgetés, nem tudott kommunikálni.
2018. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%

Ezen az oldalon rengeteg felhasználó valami csodának képzeli magát és túlidealizálja a saját személyiségét. Úgy érzik, hogy ők mások, náluk valami extrát kell hozni.

A valóságban, ha a kiszemeltjük ír rájuk egy "szia, mizu" szöveggel, fél perc alatt pont ugyanúgy nedvesednek, mint akiket fent hordott orral ekéznek. Szimpla álszentségről van szó, mint a kategóriában lévő válaszok többségében.

2018. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük az egyszerűbben lerendezhető verzióval.

A "Szia! Mizu?" egyszerűen értelmetlen. Ha valakivel soha nem beszéltem előtte, mi az, hogy mizu? Miről kéne mesélnem? Ki ő, hogy egy ilyen kérdést feltesz? Ezt a barátaitól kérdezi az ember, nem egy vadidegentől. Aki ezt írja, annak általában ötlete sincs, hogy hogy kéne indítani, ismerkedni, eleve halálra van ítélve a dolog.


A sima "Szia" meg általában nem megy tovább. Általában akik így indítanak, nekik sincs több fogalmuk róla, hogy hogy kéne továbbvinni a beszélgetést. Többnyire ha válaszol az ember, jön egy hülye "hogy vagy", vagy megint a "mizu", ami megint nem vezet sehova. Nagyon ritka az, aki értelmes kérdéssel vagy mondattal tudja folytatni a köszönés után. Ráadásul egy "szia" senki figyelmét nem kelti fel, ha mondjuk társkeresőn nem vagy mellé helyes, szerintem nem szabad túl sok jót várni. Ezen az oldalon meg kb. semmit.


Szóval jobban jár az ember, ha kierőltet magából egy értelmes észrevételt a másikkal kapcsolatban, vagy legalább valami bemutatkozást, mert a "szia", meg a "mizu" lereagálhatatlan és nem feltétlenül azt az érzést kelti, hogy a másik egy érdekes vagy értelmes ember.

2018. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Szeretném megérteni a lepontozómanó lelkivilágát. Elképzelem, ahogy egy komplett számítógépterem áll rendelkezésére otthon, megannyi botot írt már kamu profilokra, algoritmusok sorát, hogy jelezze, melyik kérdésre válaszolnak sokan. Amikor elkezdi a műveletet, remeg, vonaglik, felnyög/hördül, liheg, miközben egyik keze az egéren, másikkal cibálja/masszírozza a bohócot/sunát. 👍👏😀 A macska rúgja meg!!!
2018. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!