Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

1. 16 éves voltam, találkozót beszéltem meg egy lánnyal interneten. Eljött az adott nap, elmentem a találkozóra láttam a lányt is, de szorongás tört rám és nem mertem odamenni. Így szép lassan elsomfordáltam.


2. 17 évesen, szintén internetes ismerkedés, velem egy településen, de a város másik végén lakó személlyel találkázót beszéltünk meg. Kimentem a város másik végébe, annyira szimpatikus voltam neki, hogy egyből a buszmegálló táblához sétált megnézni mikor megy a következő busz visszafele. Sétáltunk egy keveset(kb. 5 percet), aztán álltunk a megállóba, ránézett a telefonjára, aminek nem is világított a kijelzője és mondta "anyám írt, mennem kell, majd még beszélünk".


3. 18 évesen mentem az iskolába, a busz teli volt szabad hellyel, de ennek ellenére is leült mellém az egyik évfolyamtársam. Aztán elkezdett nyitni "nincs véletlenül egy zsebkendőd?" kérdéssel. Zavaromba elkezdtem túrni a zsebeimet a nem létező zsebkendőt keresve, aztán mondtam neki "sajnos nincs.". Utána kérdezgetett, egy döcögős beszélgetés kialakult kettőnk közt, suliig beszélgettünk a végén úgy váltunk el, hogy majd suli után a városban, ahonnan megy a csatlakozásunk megiszunk valamit. Alig vártam a napnak a végét. Iskola után kimentem, láttam, hogy a lány egy nagyobb társasággal van, ezért lemaradtam. Jött a busz megvártam még felszállnak, ők leültek hátul én elől. Lány leszállt a buszról a megbeszélt helyen, a társaság fent maradt, én nem bírtam leszállni, mert eléggé intenzív szorongás tört rám. Másnap mikor találkoztam vele a buszmegállóba köszöntem neki, de már átnézett rajtam.(mondjuk nem csodálom)


4. Szintén 18 éves voltam. Ismét az interneten megismerkedtem egy személlyel. Találkoztunk. Ismét döcögős beszélgetés alakult ki, zavarba voltam, leblokkoltam, sokszor a kérdéseire kérdéssel válaszoltam, és kicsit furcsán fejeztem ki magam. így biztos a rólam alkotott véleménye nem volt túl pozitív. Második találkozás nem lett.



Azóta eltelt jó pár év, és már interneten se merek ismerkedni, mert tudom mi lesz a vége.


2018. márc. 3. 22:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kicsit zavaros, összeszedetlen a megfogalmazásért!
2018. márc. 3. 22:31
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak te.


Nagyon sok ember szenved szorongásos zavarban. Mondd, nem szeretnéd kezeltetni? Csak mert szakemberhez fordulni egyáltalán nem ciki, és végképp nem szégyen!


22/N

2018. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát az 1. 3. as az tényleg nagyon szerencsétlenül jött ki. De nem születhet mindenki kaszanovának. Amit tudsz csinálni, megpróbálod fejleszteni magad, utánanézni a női vonzalom alapjainak, és ne beijedni az ilyen szituációkban.

Minden nőnek meg nem lehet tetszeni (2. 4.) nyilván lesznek mindig pocsék randik, de köztük összejöhet egy olyan is, ahol aztán továbbfejlődik a dolog. Rutinnal meg egyre jobban mennek a randik is.

2018. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Mivel a nők manapság már kb. azt várják el, hogy eleve tapasztaltnak szülessél (nem érdekli őket, honnan legyen tapasztalatod, csak legyen - logika :D), ezért fogd fel úgy, hogy legalább dolgozol rajta, De azért ne szolgáld ki őket túlságosan, hadd pedálozzanak néha ők is.
2018. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha már megbeszélsz egy találkozót igenis menj oda a lányhoz. Ha nem erõlteted, nem fog tapasztalatod lenni. Nekik is zavarba ejtõ.:) De így felülteted õket s ez nem ok.
2018. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerű megoldás.

Ameddig nem változtatsz azon hogy legyőzd a szorongást ami nagyon nehéz addig ez lesz.

Nem könnyű ez a dolog saját bőrömön tapasztaltam ugyanezeket a dolgokat amiket leírtál, nagyon így voltam én is mint te. De idővel rájöttem arra hogy akármi van, nincs mit vesztenem.

Amikor szintén helyzet volt, és adódott az alkalom, de jött a szorongás érzése akkor vettem egy nagy levegőt és legyőztem a dolgot és léptem. Érdekes módon akkor nem lett ebből semmi, de nem keseredtem el miatta mert tudtam hogy úgy is lesz még alkalmam közel kerülni valakihez ami meg is történt és utána jól jöttek össze a dolgok.

2018. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 Xanax előtte vagy egy pohár sör (utána rágó!)és menni fog az! :]
2018. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ertelwk. Ennyi tali masnak tobb ev alatt nem jon ossze netrol, szoval valamit jol csinalsz. Eloben miert nem tudod folytatni? Vagy mondd mar el a technikat, hogy mit csinalsz neten ilyen jol. :)
2018. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha barátnőm, egyszer már annyira magányos voltam, hogy belementem egy meleg kapcsolatba. Én is nagyon szorongós vagyok, keresztül néz rajtam minden nő. Pedig én valódi szeretetet tudnék adni ezeknek a mocskoknak.
2018. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
"Ezeknek a mocskoknak" - ez a vege nagyon romantikusra sikerult :D
2018. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!