Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a férfiak lenézik azokat a nőket, akik huszonévesen is egyedülállóak?

Figyelt kérdés
Milyennek gondolják ezeket a nőket? Vagy egyszerűen csak nem hajlandóak elhinni, hogy létezik ilyen?
2018. márc. 3. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bár elnézést, mert azok az én ismerőseim, aztán lehet te meg mást tapasztaltál.
2018. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha azért egyedülálló valaki, mert nem akar senkit, vagy nem akar egy szar kapcsolatban tengődni valakivel, az oké. Viszont ha valaki csak picsog, hogy egyedül van, és a kutyának sem kell, de nem hajlandó változtatni (értsd: mindig talál kifogást, hogy miért nem ismerkedik neten, szórakozóhelyen, parkban, akárhol), vagy ha esélyt sem ad a másiknak a komolyabb megismerkedésre, de folyton siránkozik, hogy senki nem néz rá, vagy annyira antiszociális, hogy képtelen kimozdulni a négy fal közül, és ezen nem is akar változtatni, na ott már baj van. Mondjuk az ilyen nőket sem nézem le, egyszerűen csak kerülni próbálom őket, túl sok időmet és energiámat rabolták el azzal, hogy próbáltam türelmes lenni velük, és esélyt akartam nekik adni.
2018. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
(au, teljesen félreértelmeztem a kérdést, bocsi. :( )
2018. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Diavolino44 ***** válasza:
17%

Itt leginkabb gyulolet van iranyukban, mert tul valogatosak. Az itt levo egyedulallo sracoknak joval kevesebbel is beernek mig egy csinoshoz kozelito huszoneves nyugodtan valogathat, pl ha felmegy egy tarskeresore, s ez az unfair dolog gyuloletet szul.


Szemely szerint mindenki csinalja az amitol boldog lesz.

2018. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy nő 25 évesen szűz az csak "vàr az igazira"! Ha egy férfi szűz vagy nincs senkije mondjuk 20 évesen. Az "szerencsétlen lúzer"
2018. márc. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem nézem le őket, szimplán azt feltételezem róluk, hogy nagy eséllyel flúgosak.
2018. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bence_ ***** válasza:
Neked ez miért fontos?
2018. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, milyen jogon ítélkezhetek/törhetek pálcát bárki felett is? (Még ha ismerem, akkor is!)
2018. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyat aem erdekli ha egyedul allo valaki. A kapcsolat az ket ember szovetsege nem pedig az hogy na most kotelezoen ossze jovok valakivel mert az a trendy hogy mindenki kapcsolatban van.
2018. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát ezt fordítva is kérdezhetném, csak pasiknál kb mindig a biztos homokos részhez lyukadnak ki.


Am részemről magánügy.

Továbbá ezer különböző oka lehet.

2018. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!