Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akadály a ráncos bőr huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadály a ráncos bőr huszonévesen?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Az elmúlt 2 évben nagyon sokat dolgozok, heti 60-80 órát, de inkább 80 -at. Így a hétvégére mindig lazításnak szórakozni mentem, ahol nem kérdés, volt pia is bőven, rengeteg tömény.

Ez az életvitel nagyon megviselte a bőrömet, sokan inkább 35 -nek néznek, mint 25 -nek, aki nem látott már 2-3 éve, azok mind megjegyzik mintha 5 évet öregedtem volna. Retro buliban voltam szilveszterkor, és a 30 -as nőkkel keveredtem csak beszélgetésbe, ami egyébként tetszik, csak mikor kiderül a valódi korom... :D Más kérdés ha nem számít, mert nem ismerkedés céllal "ismerkedünk".

Tévedésbe ne essék, nem vagyok szenvedélybeteg. Nem kopogok ha nem iszok, és egyáltalán nem is hiányzik a szesz, az csak plusz volt a szórakozáshoz. Másrészről meg ronda sem vagyok, meg amúgy sem úgy nézek ki mint egy 70 éves. Vissza nézem a régebbi képeket, hogy milyen sima bőröm volt, hát kár, hogy így elrontottam a bőröm egészségét. Jó vágású srácnak tartom magam, persze csak azok alapján hogy összeszoktam mosolyogni az utcán nőkkel, meg amúgy is.


Mennyire probléma a ráncos bőr?


2018. jan. 12. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint a "meg amúgy is" -t úgy értem hogy nem csak utcán.
2018. jan. 12. 22:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne. Jobban bejon a sima, egeszseges bor. De valakinek biztos jo leszel.
2018. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!