Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az az ostoba sztereotípia, hogy a ronda pasik is tele vannak önbizalommal, míg a csinos nők is elégedetlenek magukkal?

Figyelt kérdés

Erről a képről ugrott be a kérdés:

[link]

Én nagyon nem így látom. A mai világban a pasiknak eleve sokkal szélesebb skálán jelenik meg az ízlése. Az alacsony, szexisen molett (nagy cici/popsi) ugyanannyira vonzó tud lenni, mint a 175-ös gazella alkatú kismellű csaj. Ráadásul azt figyeltem meg, hogy a kicsit csúnyácska csajoknak is sokszor elég szexis kisugárzásuk tud lenni, ami még a top pasiknak is bejön. Rengeteg jóképű, magas, sportos pasit látok előnytelen lánnyal nap, mint nap. Mi ez ha nem ok a nőknek a magabiztosságra.


És akkor a másik oldal, vagyis a szörnyű igazság:

A nők kb. min. 80%-a 175 alatt nem tekint férfiként egy pasira. Akkor sem ha nem éred el a 70-80 kilós (természetesen szálkás, sportos formában) fitt alkatot. A keskeny váll szintén kizáró ok. Legyen széles/karakteres az állkapcsod, igéző szemed, dús hajad (kopaszodás kizáró ok), férfias arcvonásaid. És akkor a péniszméretet még szóba sem hoztam, ami a polkorrekt körökben 14-15 centitől már tökéletes, a valóságban azonban 17 centi hossz és 4,5 cm vastagság alatt nem vagy igazi Don Juan. Az egzisztenciát nem említem, mert azon lehet változtatni. Az persze más kérdés, hogy ezen a téren is mi az átlagos minimum mérce (menő IT-s/mérnök/közgazdász min. 400-600 nettó fizetéssel).

Én nagyon úgy látom, hogy rengeteg pasira sokkal inkább jellemző az önbizalomhiány/önértékelési probléma ellentétben a nőkkel, akiket nagyjából az a pali nem rajong körbe, aki épp a barátnőjével van. Ti is hasonlóan látjátok?



2018. márc. 4. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Hazugság ez az egész levezetés.


"A nők kb. min. 80%-a 175 alatt nem tekint férfiként egy pasira."


Párom 172 centi és 5 éve együtt vagyunk. Csak itt terjedt el ez a b..romság.


Egyébként pedig a nők sokkal hiúbbak az alakjukra, ez már évtizedek, évezredek óta így van.


"Az persze más kérdés, hogy ezen a téren is mi az átlagos minimum mérce (menő IT-s/mérnök/közgazdász min. 400-600 nettó fizetéssel). "

:D :D :D :D

Komolyan, sírok, akkora h..lyeségeket írsz.


Az ország nettó átlagkeresete kb 100-160 ezer között van.


Mindegy, a magadfajta IQ-bajnokok úgy terjesztik a b..romságikat, mint az igét, és a hozzátok hasonlóak be is veszik őket. :D

2018. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Micsoda széles skála, a vékony kismellű és a vékony nagymellű is tetszik. 😄


Azért hiszik, amit itt is láthatsz. "Kövérnek mondanak, de jó lenne egy modell csaj.", "Macisan összejön egy picit duci csaj?"


Nem is érdekli őket, hogy undorodna-e tőlük a nő. Ők így jók, őket el kell fogadni. Nem értem ezt meg soha, addig nem akarnék izmos pasit, míg plötty a testem, halálra égne a fejem.

2018. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Tudod, egyes nők azt gondolják, hogy a férfiaknak definíció szerint van önbizalmuk. És hogy akinek nincs, annak azért nincs, mert nem akarja eléggé, hogy legyen.

A te környezetedben is biztosan van ilyen "értelmes" "nő", elképesztő ugye?

2018. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenben értek eggyet! De!! Az tényleg igaz hogy a nem trendi (nagyon vékony) és kigyúrt pasikon kívül a maradékot selejtnek tartják. Szóval egy mondjuk dagadt hapsi sose lesz kapcsoltban még egy átlag nővel se. Mert azoknál is kizàrt a túlsúlyos férfi.
2018. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Én meg pont ellenkezőleg látom. Még a kifejezetten dekoratív csajoknak is ezerszer jobban bejönnek a nagydarab, túlsúlyos "macis" pasik, mint a "trendi" vékony/sovány (alacsony) pasik. Arra hivatkozva, hogy ők "biztonságérzetet" nyújtanak (igaz, hogy a cingár pasi 6-szor körbefutná őket, mire felemelné a kezét).

Sokszor még az izmos, de kis tömegű (65-70) kilós fitt pasikat is lekisfiúzzák. Lassan már az fog igazi pasinak számítani, aki nehezebben tud belépni egy szobaajtón. Nevetséges.

2018. márc. 4. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Regisztrálj nőként akármelyik társkeresőre, egyből nem lesz ostoba sztereotípia. Kövér (nem macis) férfiak közlik, hogy nekik nem kell dagadt nő, mert undorító. De én jó lennék neki nagyon, mert vékony vagyok. Csak az a baj, hogy nekem magas, vékony nőként meg a szintén magas, vékony férfiak jönnek be. És akkor lehet panaszkodni, hogy micsoda elvárásaik vannak a nőknek. Pedig ez még nem is elvárás, csak amit én magam is hozok.
2018. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"És akkor lehet panaszkodni, hogy micsoda elvárásaik vannak a nőknek. Pedig ez még nem is elvárás, csak amit én magam is hozok."


Tudnád, hány nő vár el olyan dolgokat, amiket ő nem "hoz". Sokan nincsenek is ennek tudatában, mert nem fogalmazzák meg elvárásként, hanem csak simán természetesnek tekintik, hogy meglegyen (mert a férfi "..." - tetszőlegesen behelyettesíthető).

2018. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgatom itt a gyk-s férfi hozzászólásokat, gyakorlatilag két típus van: az egyiknek mindegy ki, csak luk legyen, a másik meg leírja dekára, hogy milyen az álomnő. Pl. ne legyen magasabb mint 165 centi, mert a többi egy zsiráf, legyen szőke, mert más hajszínre rá se bír nézni, ne legyen több 60 kilónál, mert afölött már egy dagadék. Csupa ilyen fanyalgás, aztán közben ő se lehet valami nagy szám, ha a kutyának se kell.


De egyébként mindenki azt vár el, amit akar, csak ha nem talál rá embert, akkor valószínű, az ő elképzeléseiben van a hiba.

2018. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!