Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődnek meg, ha közlöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg, ha közlöm, hogy van más?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedem, akkor szeretem érezni, hogy a másik tényleg akar. Unom az ígérgetéseket és az üres szavakat, szóval a tetteket nézem. Ha ezek terén nem hozza valaki a szintet, akkor közlöm, hogy nekem az illető viselkedésére nincs szükségem, nem érzem, hogy akarna valamit és közlöm, hogy van más, aki tesz is értem.

És ilyenkor rendszerint meglepődnek. Pedig az ismerkedés legelején szoktam közölni, hogy mit várok el. Miért lepődnek meg? Egyesek ennyire belekényelmesedtek, hogy futnak utánuk vagy mi a dolog oka?



2018. márc. 5. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Én azon lepődök meg,hogy téged valaki meg akar ismerni.
2018. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha van valaki, aki megfelel neked, miért ismerkedsz mással?
2018. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Én azon lepődtem volna meg, ha nem ír valaki értelmetlen és rosszindulatú választ.

Ismersz? Nem. Sajnálom, a válaszod nem hasznos a kérdés szempontjából.

2018. márc. 5. 11:17
 4/17 A kérdező kommentje:

#2: Ez még az ismerkedés időszakában történik, tehát nem kapcsolatban. Ha valakivel összejövök, akkor nem ismerkedem már mással. 1-2 nap/hét alatt szerintem még nem derül ki, hogy kivel illik össze az ember. Főleg, hogy sokszor úgy érzem, hogy amint a másik nyitna, visszavesznek az emberek.

Ment a zöld!

2018. márc. 5. 11:18
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem is kell,hogy ismerjelek,mivel leírtad az ismerkedési "taktikádat".


"Ha ismerkedem, akkor szeretem érezni, hogy a másik tényleg akar."


Ez a "nyalja ki a fenekemet is" máshogy megfogalmazva.


"és közlöm, hogy van más, aki tesz is értem. "


Magyarán neked nem elég,hogy 1 ember már megfelelne kapcsolatra,ezzel párhuzamosan elkezdesz másokkal is kavarni,majd az éppen kevésbé szimpatikus orra alá dörgölöd,hogy "van nálad jobb úgy is",aki "jobban kinyalja a fenekem". Köszi,de az ilyen játékokba csak a szellemi alulmaradottak mennek bele.


Amúgy meg hogy mi a hasznos a kérdés szempontjából,teljesen lényegtelen,mivel te is tudod,hogy nem tisztességesen játszol,csak tetteted a hülyét. Bár legbelül,tudat alatt tisztában vagy ezzel,mégis külső forrásokból akarsz meríteni egy kis önigazolást a torz személyiségedre.

2018. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert senkinek sem esik jol ha masok is kepben vannak mikor vele vagy . Lehet neked ez oszinteseg de amig nem dontesz a kegyes hazugsagot valasztanam . Nem minden ember tud egyszerre tobbre koncentralni es nem mindenki szemeben etikus. Bar ha ferfi vagy akkor ertheto a helyzeted mai noknek muszaly picit ki abranditqni hogy nem csak ok leteznekn, ha viszont no vagy akkor te butiknak nezed a ferfiakat.
2018. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb embert egyenesen megijeszti, ha a másikon már az elején érződik, hogy mennyire akarja őt?
2018. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom nálad is van mindig jobb. Ha megmondják akkor jól esik? De mondjuk téged nem nehéz überelni.
2018. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

5#, Neked valaki fizetett, hogy beégesd magad? Mert pénz nélkül ennyore szénné oltani magam....


Kérdező. Ők magukból indulnak ki, így nem világis nekik amit elmondasz az elején.

Ne általánosíts, nekem egy pillanat elég, hogy az egész elméről kapjak képet, nem hogy tudjam, megfelelő-e.

2018. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyennel, nem is egyszer. Általában a legkiállhatatlanabb csajok szokták ezt csinálni. Amikor valaki már nem akar velük beszélni sem, de ők folyamatosan írkálnak és válaszként csak egy szavas mondatokat kapnak vissza, akkor szokták sértődötten benyögni, hogy amúgy van más "udvarlója is. Azt hiszik, hogy ettől majd megijed az ember és hirtelen elkezdi komolyan venni. Szánalmas az ilyen viselkedés
2018. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!