Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődnek meg, ha közlöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg, ha közlöm, hogy van más?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedem, akkor szeretem érezni, hogy a másik tényleg akar. Unom az ígérgetéseket és az üres szavakat, szóval a tetteket nézem. Ha ezek terén nem hozza valaki a szintet, akkor közlöm, hogy nekem az illető viselkedésére nincs szükségem, nem érzem, hogy akarna valamit és közlöm, hogy van más, aki tesz is értem.

És ilyenkor rendszerint meglepődnek. Pedig az ismerkedés legelején szoktam közölni, hogy mit várok el. Miért lepődnek meg? Egyesek ennyire belekényelmesedtek, hogy futnak utánuk vagy mi a dolog oka?



2018. márc. 5. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg van neki másik udvarlója. Az egyszavas válaszok végülis elég lekoptató jellegűek.
2018. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én azért lepődnék meg, mert ha van más is, akkor mit keresünk mi itt? Azért nem fogok teperni utána mert "van más is" neki. Nevetségessé teszi magát és részemről tárgytalan a további ismerkedés vele.
2018. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11#

Ha van neki más, akkor miért erőlteti tovább a beszélgetést? Ha én valakitől egyszavas válaszokat kapok és mellette még beszélek egy olyannal is akivel lehet kommunikálni, akkor hagyom a fenébe az egyszavast és a normálisra koncentrálok. De ők nem, ők eröltették a beszélgetést, a válaszomra azonnal reagáltak és próbáltak érdeklődést kicsikarni belőlem.

2018. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha nem vagy annyira gerinces, hogy megmondd, hogy nem érdekel, hanem egyszavas válaszokat adsz, persze hogy nem érdemled meg a beléd fektetett energiát, de sok nő azt gondolja, csak nem vagy kommunikatív. Amúgy a nők sem mind azok.


Kérdező: maga a módszer taszító, én nem ismerkedem ha van más érdeklődő is, így persze meglepődnek,mert akkor meg minek nyomulsz.

2018. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14#

Ha elmondod, hogy nem érdekel már, akkor elkezdenek hisztizni, mocskolódni, öngyilkossággal fenyegetőzni. Nem minden nő ilyen, de az ittenieknek úgy a 90%-a.

Az elején minden lánynak elmondtam normálisan a dolgokat, az okokat, hogy miért nem akarom folytatni vele a beszélgetést. Erre az egyik három napig zaklatott, itt, facebookon, telefonon, emailben, viberen. Egy másik facebookon küldözgette a képeket a szétvágdosott karjáról. A harmadik megkeresett az iskolámnál és mindenki előtt jelenetet rendezett, hogy két hét ismerkedés után hogy hagyhattam magára. Ismét egy másik a rokonaimat kezdte el zaklatni, hogy beszéljenek velem, mert szerinte ő szakított velem és ezért én öngyilkos akartam lenni.

Szóval ezek után inkább leálltam azzal, hogy normálisan véget vessek az el sem kezdődött kapcsolataimnak

2018. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Iskolád? ja, hogy ti gyerekek vagytok? Bocs, nem tudtam. Mert felnőtt nők között én egy ilyet sem ismerek és csak filmekben láttam ilyet, de akkor már világos.
2018. márc. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-21 éves nők.

Kezdj el ismerkedni itt a gyakorin és akkor látsz cifrább dolgokat is

2018. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!