Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődnek meg a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a nők, ha az udvarlójuk otthagyja őket ha nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

néhányszor tapasztaltam. Volt egy lány, futottam utána, de nemis igen vett észre. Mikor láttam, hogy mással kezd összemelegedni, abbahagytam a teperést. Eredmény: pár hét után távolról mosolyog rám szélesen, odajön hozzám, stb.


Másik: társkeresőről találkozó. Utána annyira nem volt vidám, aktiv, de azért ment a levelezés, csakhát eléggé passzívan. Megis kérdeztem, hogy "ha nem oké, akkor mond meg, és békénhagylak". Válasz: "oké, bár furcsa lenne, ha azt mondanám, hogy hagyj békén, és békén is hagynál."

Egy hétig nem irok semmit: "naaa hová tűntél? Találkozunk??" én: "nem, felejtsd el" (ugyanis meggondoltam magam). Ő: "most miéééért????"


...


2016. aug. 22. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyeneket jobb is hanyagolni. Csak önfényezés miatt tartják a kapcsolatot, meg azért, ha nincs más, elő tudjanak szedni.
2016. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus emberi tulajdonság, hogy az kell jobban, amit nem kaphatunk meg. Ha valamit a magunkénak érzünk, azt már nem értékeljük annyira.
2016. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni. Én azokkal nem foglalkozok aktívan, akik nem is érdekelnek annyira, hogy foglalkozzak velük, így nem hat meg, ha elmaradunk egymástól, esetleg volt pár jó beszélgetésünk, és ennyi. De nem egyszer volt már olyan esetem, hogy egy idő után nem volt beszédtémánk. Nem bánom, mert ezzel is megismerek egy kicsit 1-2 új embert, még ha nem is működik hosszú távon, hogy párkapcsolat legyen.

De akik így sokáig elmaradnak, aztán jönnek, hogy na, mi lesz, ilyen férfiből is van, hasonlóképp reagáltam, mikor hosszú szünet után jelentkezett, hogy találkozna. Egyrészt amúgy sem akartam személyesen megismerni, és nem is ígértem neki ilyet, az elejétől tudta, hogy csak online beszélgetésre számíthat, másrészt biztos vagyok benne, hogy vagy volt más a pakliban, aki kiesett, és én következtem volna, vagy tesztelt, hogy írok-e, ha ő nem keres.

2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
lol:D szép volt, gratulálni tudok, sok pasi ezt nem tudná megtenni. Pont ezért ilyenek ezek a csajok, mert hozzá vannak szokva hogy csettintenek és a pasi pincsi kutyaként várja a parancsukat.
2016. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. !! Személy szerint akkor kezdek ismerkedni " randizgatni ,, ha tudom, hogy van időm és kapacitásom a másikra.

Ha valamiért stapásabb - ronanósabb - vagy problénsabb az életem, nem igen vágok bele... Ha csak azt nem érzem, hogy elszalaszthatatlan az illető, és bízom benne annyira, hogy elmondjam miért van hanyagolva egy kicsit!

De a kapcsolat elején ( máskor is persze ) fontos, hogy oda tudjunk egymásra figyelni- rendesen megismerjük egymást!

2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert megtehetik.

Ezt tanulták, apa hercenői, és ezt tanították nekik a lúzerek.

2016. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!