Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt közlöm a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt közlöm a pasimmal akkor együtt maradhatunk vagy dobni fog?

Figyelt kérdés

Szeretném vele megbeszélni hogy túl kevésnek érzem az intenzitást a kapcsolatunkban és hogy úgy gondolom hogy nem szerelmes belém eléggé.

Én szeretem őt, nem szeretném hogy szakítsunk - bár a mostani fájdalom se jó - és szeretnék vele beszélgetni az érzéseinkről.

Melyik eset lesz szerintetek?

A) Azt mondja hogy pedig de, szerelmes belém, és ezentúl jobban kimutatja

B) Lehajtja a fejét, azt mondja hogy tényleg nem szerelmes és szakítunk

Visszahallottam hogy volt olyan barátnője még a fősulin, akivel közölte pár hónap után hogy nem szerelmes belé és inkább hagyják az egészet. Vajon én leszek a következő? :(


2016. jan. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne ebből indulj ki. Ha valami miatt nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor bátran szólj neki.

Együtt vagytok, ha emiatt kidob akkor mit akartál volna mellette keresni még?

2016. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most rosszul érzed magad. Ha nem beszélsz, nem lesz jobb. Ha beszélsz, vagy jobb lesz, vagy nem. De legalább az esély megvan. Olyannal ne legyél, aki nem szeret. Időpocsékolás. Ha csak nem tudja kimutatni, akkor meg szólni kell neki és beszélgetni, hogy más a szeretet nyelvetek, össze kell szokni. Ha otthagy, akkor is nyertél: esélyt egy olyan kapcsolatra, ahol szeretnek!
2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki. A barátnőmmel is ilyen probléma volt, felhoztam neki a témát és azt mondta, hogy megpróbál változtatni ezen. Bár egyenlőre ennek semmi eredményét nem látom!
2016. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki! (helyesen mondd, felszólító módban két d van a végén).

Ha nem beszélsz, nem fogja tudni, mi a bajod.

2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!