Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan fiatal lányt, amelyik nem r_banc? Azok a fiúk, akik találtak normális lányt, leírnák, hogy hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

25 körüli pasi vagyok, ezért a melóhelyemen lévő 19-22 éves gyakornok lányok pont megfelelők lennének párkapcsolati szempontból. Legalábbis korilag és külsőleg, belsőleg már annál kevésbé.

Úgy látom, hogy a könnyűvérűség az Y-generációban már szinte általános, de a mostani tiniből épp felnőtti létbe átlépő generációnál még ennél is brutálisabb a helyzet.

Egyszerűen mindenkivel dugnak, hármasba, négyesbe, százasba, bulin, kocsiban, szinte idegenekkel, évtizedekkel öregebb, pocakos főnökkel, fűvel, fával, kutyával, macskával, mindenkivel. Ide kerülnek, és már megy a tipikus, vihogós, csitris csevegés, hogy ki alá akarnak befeküdni, melyik főnököt sz***ák le. És ez halásosan komoly.


Nekem már vagy a 4. ilyen csaj ajánlkozott fel "elmegyünk bulizni meg elleszünk" szintű dumával, de ilyen idősen már kicsit többre vágynék, egy normális társra, aki nem a farkak habzsolásával tölti a szabadidejét.


Idősebbek sajnos annyira nem jönnek be.



2018. márc. 5. 17:38
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ebben semmi kamu nem volt, aki nem burokban él, az látja, hogy ilyen a világ.

Nyilván a kutya, macska csak irodalmi hiperbola volt, ez maximum csak a fogyatékosoknak nem esett le.

2018. márc. 5. 18:29
 12/31 anonim ***** válasza:
11%
És a fűvel meg a fával?
2018. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk inkább a korodbeli lányok között keresgélj, egy 25 éveshez nem igazán a 19 éves való, persze, ha éretlen gyerekekkel akarsz kapcsolatot létesíteni, a te dolgod, csak akkor meg ne gyere gyakorira sírni, hogy éretlenek. Az is téged minősít, hogy körülötted csak kis kurvàk vannak, a normálisabb nők meg messzire elkerülnek. Valamit nagyon rosszul csinálsz.
2018. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
11%

"Mondjuk inkább a korodbeli lányok között keresgélj"

Azért a 20 évesek, és a 23-25 évesek közt nincs olyan hú de nagy különbség.

Most úgy mondjátok, mintha 40 éves lenne. A 19-20 évesek teljesen a korabelieknek számít.

2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy ti még azt is ribinek nézitek, akinek semmi köze ehhez az egészhez. És most nem a csitris vihogásról meg a grupiról beszélek, mert oké, az tényleg szánalmas, de olyan dolgok miatt ribiztek le engem is, hogy már csak röhögni tudok. Pl hogy fiú barátaim vannak, vagy hogy kicsit szabadszájú vagyok és nem pironkodom, ha olyan a téma, mert nekem ez tök normális (nem kiteregetni a szennyest, hanem nem virágnyelven beszélni a szexről pl). Meg azért is, mert 2 hónap után kiléptem egy olyan kapcsolatból, ami nagyjából addig tűnt működőképesnek, nem tovább...


Nem akarom a nőket védeni, isten ments! :D Csak néha olyan miatt jár el a szátok és sütitek rá mindenkire a ribncbélyeget, hogy az ember csak néz...

2018. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Te most komolyan arra használod a kérdést, hogy az egyéni szocproblémáid miatt nyávogj?

Feltünési viszketegség LVL 100

2018. márc. 5. 19:12
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem nyávogtam. Csak süt a kérdésből az előítéletesség pl. Nem mondom, hogy nincsenek igazi nagy ribik, de az, ahogy te ehhez a témához állsz, inkább rólad mond el elég sokat...


Ezek alapján viszont azt mondanám, hogy változz, hogy a helyzet is változzon... Nem erősíted épp a szimpatikus, jó természetű emberek táborát a megnyilvánulásaid alapján.

2018. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
9%
#15 Ha ilyenek miatt nem nevezünk ribinek valakit, akkor is az a mai lányok nagy része.
2018. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
21-22 éves korom körül jöttem ki egy komolyabb kapcsolatból, utána 1 évig buliztam, össze-vissza ment a szex, aztán nyáron találtam egy normális férfit, aki nem csak dugni akar velem. Azóta járunk. Pedig szép sztorijaim vannak nekem is, viszont most teljesen monogám kapcsolatban élek.
2018. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnél egy normális, aranyos lányt magadnak, akkor az első és legfontosabb dolog, hogy te is normális férfi legyél. Az vagy?
2018. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!