Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan fiatal lányt, amelyik nem r_banc? Azok a fiúk, akik találtak normális lányt, leírnák, hogy hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

25 körüli pasi vagyok, ezért a melóhelyemen lévő 19-22 éves gyakornok lányok pont megfelelők lennének párkapcsolati szempontból. Legalábbis korilag és külsőleg, belsőleg már annál kevésbé.

Úgy látom, hogy a könnyűvérűség az Y-generációban már szinte általános, de a mostani tiniből épp felnőtti létbe átlépő generációnál még ennél is brutálisabb a helyzet.

Egyszerűen mindenkivel dugnak, hármasba, négyesbe, százasba, bulin, kocsiban, szinte idegenekkel, évtizedekkel öregebb, pocakos főnökkel, fűvel, fával, kutyával, macskával, mindenkivel. Ide kerülnek, és már megy a tipikus, vihogós, csitris csevegés, hogy ki alá akarnak befeküdni, melyik főnököt sz***ák le. És ez halásosan komoly.


Nekem már vagy a 4. ilyen csaj ajánlkozott fel "elmegyünk bulizni meg elleszünk" szintű dumával, de ilyen idősen már kicsit többre vágynék, egy normális társra, aki nem a farkak habzsolásával tölti a szabadidejét.


Idősebbek sajnos annyira nem jönnek be.



2018. márc. 5. 17:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%
Zanzásítva egy hamvas, csinos, 10/10es cicababát keresel, aki még kellően naiv, gyermeteg, nincsenek komoly tervei, elvárásai, karrierje, így te villoghatsz mellette az "alkalmazotti" pozícióddal meg a 110 ezres fizuddal. Aki 19-20 évesen jól néz ki, az még élvezi és kihasználja a külseje adta lehetőségeket. Miért ragadjon le egy srácnál, ha akárkit (nálad jobbat is) megkaphat? Miért áldozza fel a kalandos, bulis, felelőtlen életét miattad? A korosztályodbeli, karrierrel rendelkező, érett döntéseket elváró nők meg taszítanak, pláne, hogy ott a munkával járó stressz, rendszertelen étkezés, stb. miatt neadjisten felcsúszott 4-5 kg meg egy kis narancsbőr, stria. Hát tudod, valamit valamiért. Talán itt az ideje kompromisszumokat kötni, kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy végignézel magadon, és eldöntöd, jogosan van-e olyan magasan az a bizonyos mérce.
2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

110 ezer Pesten, diplomát igénylő pozíciónál :D

Gondolom 120-at keresel, aztán most dominánsnak érzed magad, hogy ezt leírtad.

Nyugodtan szorozd meg 3-al a becslésed, lúzerkám.

2-3 évvel fiatalabb lány mióta gyermeteg hozzám? Általában egy kapcsolatban mindig pár évvel a csaj a fiatalabb.

Leírtam, hogy a 24-27 évesek sem rosszak, de körülöttem azokból sem a legjobbak vannak, ami a belsőt illeti.

Az meg a te szégyened és igénytelenséged, hogy 25 évesen narancsbőrös, striás és elhízott vagy, nem kéne a többi lányra is ezt ráfogni.

2018. márc. 5. 21:33
 23/31 anonim ***** válasza:
46%
Amilyen kis pufók vagy itt, elhiszem, hogy normális nő szóba sem áll veled. Én is vagy ignorálnálak, vagy kiherélnélek, ha tartósan melletted kellene lennem. Ami nagy szó, mert amúgy sok hülyét eltűrök, de a pökhendieket nem.
2018. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

# 23


Ez a kommented alapján te minden vagy, csak normális nem.

2018. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem is állítottam, 24. De nem kell nekem ahhoz normálisnak meg tökéletesnek lennem, hogy rájöjjek, hogy a kérdezővel több a gáz, mint amennyi baja neki van a nőkkel...
2018. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Pufók? Nem azt jelenti a szó, amire használod te szerencsétlen :D

Előbb írnék vissza a tucat könnyűvérű lányismerősömnek, mint hogy egy ilyen idiótával valaha is kapcsolatba kerüljek, aki vadidegeneket kiheréléssel fenyeget.

Képzelem milyen szutyok ember lehetsz kívül-belül.

Bottal sem kategória vagy.

2018. márc. 5. 21:43
 27/31 anonim ***** válasza:
48%

Látom a nők itt is már egységesen támadnak, mert le lett szólva a nők egy rétege. NEM MINDEN NŐ.

Miért veszitek magatokra? Rátok is érvényes a kérdésben szereplő tulajdonságok?

Vajon mikor növitek ki ezt a gyerekes viselkedést?

A fajtátok miatt lett ilyen szutyok ez az oldal.


Vannak még normális lányok, mondjuk szende szüzeket gondolom nem vársz el, meg aki kapcsolatban fogta csak meg fiú kezét. De amiket te írsz, az tényleg sok már, és nekem is vannak ilyen ismerőseim. Nem kellenének, hiába néznek ki jól, maximum ürítőlyuknak.


Én pl. edzőteremben ismertem meg egy tök normális csajt, aki nem ez a hülye fitnesz pi*sa, talpraesett, mégis bájos, jó az ágyban, mégsem dugta végig a fél város, 2-3 hosszú kapcsolata volt, szeret poénkodni, mégsem komolytalan.. tökéletes balanszban van benne minden.


A korkülönbséges dolgon meg nem tudom mit rugóztok, 25 éves lányok már a 30-asok felé kacsingatnak, igaza van a kérdezőnek. 20-23 éves még belefér tökéletesen.


A titok nyitja, hogy élj, járj el sok helyre, legyen sok programod, éld az életed, ne a 4 fal közt élj, és valahol rád talál a szerelem.

2018. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem en a celcsoportba tartozom, es a barati korom is hasonlo, ugyhogy hatha adok par otletet. A hetkoznapokat javareszt az egyetem tolti ki, emellett edzotermi edzesek, napkozben-lyukas oraban ettermek a belvarosban pl padthai. Ha van tobb ido, akkor kulonfele fozos-sutos workshopok, uszas, lasergame, kirandulas, aktualis kiallitasok a nemzeti galeriaban, mozi.

19/L

2018. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
5%

#27 Ez már megszokott dolog, ez az oldal tele van feminácikkal. Aki valami rosszat mer szólni akár általában a nőkre, akár egy konkrét nőre, az szarrá van oltva, a férfiak bezzeg mind disznók.

A valóságban is ritka a normális nő, ez az oldal viszont kifejezetten a női nem söpredékének gyűjtőhelye.

2018. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A Holdon vagy a Varánusz bolygón. :D
2018. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!