Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van a visszafogott félénk kedves szolid lányokból kevés mert nincs rá igény?

Figyelt kérdés
A férfiaknak valahogy a nagyszájú cici kitevős könnyelmű nők lennének az esetei, azért lenne sok ilyen lány?
2018. márc. 6. 07:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

A cici kipakolás az a csomagolás, arra kell hogy felhívja a figyelmet mert valljuk be a férfiak ilyen szempontból egyszerűek. Az hogy utána ezekkel a lányokkal mit akarnak kezdeni az egy másik kérdés. Általában nem sokat, mert hiába lesznek velük kapcsolatban, nem feleségalapanyag az aki mutogatja magát és könnyelműen bárki alá befekszik.


A másik véglet a fogadj el úgy ahogy vagyok nők. Az aranyközépút a kettő között van, adj magadra de saját magad miatt. Szép bőr, szolid smink, jó parfüm, szép haj és ízléses ruha. Így is fel fognak rád figyelni, nem kell hozzá semmit kitenni és legalább nő maradsz.

2018. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan.

Kedvencem, mikor a pasik szidják a plázacicákat, meg a "kivakolt műnőket", valahogy mégis őket bámulják meg, meg rájuk verik ki :D


Mondjuk nem az, hogy nincs igény visszafogottabb lányokra, csak kisebb igény van rájuk.


Meg eleve, ha valaki kicsit önbizalomhiányos, az könnyen elmehet a plázacica irányva, hiszen akkor kap sok lájkot instán, sokan bepróbálkoznak, stb. Könnyen kapott figyelem, eléggé csábító lehetőség.

2018. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem. Rám sincs igény, de nem leszek plázacica. A személyiségemnek semmi köze ahhoz, hogy kinek mi kell.
2018. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem igény kérdése. Csak a halkabbakat nem is veszitek észre annyira, másrészt nem is mennek olyan helyekre annyira gyakran, qmi ilyen tipik ismerkedős hely. Én pl nem is nagyon járok máshova az egyetemen és az edzőtermen kívül, oda is csak céllal. Kirándulni szoktam, meg minél távolabb menni az emberektől. Nincs velük bajom, csak a viháncolásukat, ordítozásukat meg a többit, amit az ilyen közösségi programokon lenyomnak, nehezen viselemy vagy egyenesen unom.
2018. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Ezt fordítva is meglehet fogalmazni.


Az, hogy “nincs igény” azt jeleni, hogy pasikból is kevesebb a szolid, visszafogott. Tehát akkor mi a baj?

2018. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Az csak látszat hogy kevés van belőlük. Vannak elegen, de hamar elkelnek és foglaltak.
2018. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok egy visszafogott pasas. De nekem bejönnek az ilyen kis ártatlanka típusú, nagyon szolid lányok. És jó párosítás is két ilyen ember:)

Viszont tény, hogy sok visszafogott lény fél kicsit a nem annyira visszafogott pasasoktól.

2018. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem az igények miatt van...a nők és a férfiak személyisége is mindig változik, a mai társadalom összes " kelléke", ideértve a netet, médiát, erkölcsöt viszi az embereket egy bizonyos irányba...most a Miss pi.csák korát éljük,de már nem sokáig
2018. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok van belõlük, de õk nem reklámozzák magukat mindenütt, ezért tūnik úgy, hogy nincsenek. Meg azért is, mert ha vannak is körülötted, nem biztos, hogy észrevennéd õket. Amúgy ez tényleg nem igénytõl függ. Te is csak a nõk miatt vagy olyan amilyen?
2018. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nevetseges a kerdes is. Aki visszafogott es szelid az nem is feltetlenul pakolja magat ki a netre es az utcan, igy kevesbe veszed eszre. Vagy te a playboy villaban elsz hogy csak topmodellek vesznek korul? Ja ugye hoy nem! Welcome the real world!
2018. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!