Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint melyik nemnek milyen pluszt kell hozni, hogy felfigyeljenek rá vagy könnyebben menjen neki a társkeresés?

Figyelt kérdés

A közvetlen környezetemben meglepődtem, hogy mennyi 20 feletti szűz srác van, de csak 1 szűz lány. Kapcsolatok terén is azt látom, hogy egy csomó srác ismerősöm próbálkozik lányoknál, gyakorlatilag 0 sikerrel és szomorkodnak, hogy nem kellenek senkinek. A női ismerőseim pedig akkor találnak kapcsolatot, amikor akarnak.


Mit kell hoznia egy férfinek, hogy felfigyeljenek rá és mit kell egy nőnek? A férfiaknak tényleg ennyivel többet kell?



2018. márc. 5. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy nő legalább átlagos, akkor semmit. Férfinak pedig viszonylag jó kép kell/sportosság/ önbizalom/ jó munka vagy suli/ vagányság / menő autó / pénz. Ezek közül egy kombináció, és persze sok próbálkozás.
2018. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatom szerint a kifejtésedben le is írtad a választ.
2018. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nőknél az évek során sok átment az "alap" kategóriába. Például nem fogsz dús göndör lábszőrű nőt találni olyan könnyen, mint férfi jetit.
2018. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez a célközönségtől is függ. Én nőként azt tapasztaltam, hogy egy karcsú alak, illatos külső és főleg a hosszú haj az, ami valahogy "must have". A smink elég nagy plusz, nem az a brutál 4 réteg alapozós, de az élénk ajkakat és a cicás szemeket szeretik nagyon is a férfiak. És ami nálam nagyon drámai változást okozott, az az volt, mikor megnövesztettem a hajam, pedig állig érő volt és jól állt az is, de valahogy a férfiak jobban szeretik a derékig érő hosszúságút, vagy valami hasonlót. Meg ilyen volt az is, mikor fogytam, hiába nem volt sokkal több önbizalmam vékonyan sem (azért lettem evészavaros akkoriban -már vége), de egyértelműen bejött. Meg a sportosabb is utána.


Nem mondom, hogy a férfiak képmutatóak, de a saját tapasztalataim azt mutatják, hogy még az értelmes, normális pasik is jobban preferálják a karcsú, sportos nőket, hosszú hajjal és hangsúlyos szemekkel, néha vörös ajkakkal. :) Tetszik vagy sem.


Belsőre mindkét nemnél fontos szerintem a közvetlenség és az, hogy az illető gördülékenyen tudjon beszélgetni a másikkal (ehhez kell egy általános rálátás vagy legalább érdeklődés a világra), én legalábbis ezt tapasztaltam, az évek során minél többet tanultam és minél többet tájékozódtam a közéleti és mindenkit érintő témákban és minél többféle ember többféle álláspontját hallgattam, annál jobban be tudtam vágódni. Ezzel párhuzamosan lecseréltem a nyavalygást és a sajnáltatást (anno szerettem mártírkodni, nem tudom, miért) a "majd megoldom" mentalitásra, ha szerelem terén nem is, a barátságaimon nagyon sokat dobott.


Ja, és meg kellene tanulnia minden nőnek, hogy igen, egy egyértelmű lépés után nem kell tovább vergődni, ha nincs feedback, de lépni igenis kell, puncilengetés helyett.


Ennyit a felfigyelésről. A kapcsolat meg úgy is a hatékony kommunikáción és az egy irányba tartó életen és célokon múlik főleg, amihez olykor félre kell dobni az *énénén*-t meg a hiúságot, belecsempészve a hétköznapokba mindig egy kis meglepetést, de erre nincs igazán recept. Máson múlt az egyik kapcsolatom és máson a másik. Más miatt működött az egyik kapcsolatom és más miatt működik a mostani is... Mert más a férfi, és talán belőlem is mást hoz ki.


Nem hiszem, hogy egy férfinek többet kell hozni... Csak nem kellene olyan nőknek csapni a szelet, akik látszólag nincsenek azon a szinten, hogy belássák, mi a szerepük ebben az egészben. Belegondolva, hogy sokszor egy egyértelmű visszautasítás után is úgy kell levakarni az embernek magáról egyeseket, annyira nem értenek belőle, el tudom képzelni, hogy egyes nőknél valóban az megy, hogy majd a férfi produkálja magát, ő meg elvan. De normális embereknél ez nem így megy. Ott úgy megy, hogy ha a kislány nem lép, akkor viszlát, senki sem fog a végtelenségig kedveskedni, epedezni meg főleg nem.

2018. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ja, tényleg kifelejtettem a szőrtelenítést és társait... Anélkül valóban szóba sem állnak a nővel, de mondhatni, abba én belenőttem, 10 éves koromtól mindenhonnan ömlik a lányok nyakába, hogy semmi szőr, csinos ruha, csinos frizura, csinos mosoly... A férfiaknak meg 20 évesen is el kell magyarázni, hogy a fanszőr és a nyakszőr nem-való-senkire. S még azóta sem értik meg.
2018. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
#5 talán azért nem értik meg, mert egy csupaszra borotvált farkú pasit az legtőbb nő gáznak tartja, mert "az buz1s".
2018. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért a csupaszra borotvált és a "csinálj vele valamit, mert lassan beakad a fogam közé" kategória között van egy kis átmenet. Bár ha te csak feketében meg fehérben látod a világot, inkább legyen csupasz, az is jobb, mint a dzsumbuj.
2018. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Személyiségét s jóságát. Nem létezik plusz.
2018. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5: köszönjük, majd ha tanácsra szorulunk testszőr ügyében, mindenképpen hozzád fordulunk.

Csak győzd kivárni :)

2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 tökéletesen megválaszolta miért van annyival több 20+ szüz férfi mint nö.

Csak egy kicsit kinövesztette a haját és lefogyott, máris népszerü lett a férfiaknál. Férfiként mindegy milyen a hajad vagy az alakod, ha nem vagy jòképü és magas, akkor esélyed sincs, és ezeket nem tudod megváltoztatni, legfeljebb plasztikai mütétekkel.

2020. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!