Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen ki vagyok ábrándulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok ábrándulva a párkapcsolatokból, mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ért véget egy 7 éves kapcsolatom, és most teljesen kiábrándulva érzem magam. Azt érzem, ha vele nem működött, akivel azt éreztem, hogy nagyon erős az összhang, akkor hogy működne bárkivel? Képtelen vagyok elhinni, hogy egyszer lehet egy egészséges párkapcsolatom, ugyanakkor nem szeretnék örökre egyedül maradni. Nektek mennyi idő után lett jobb? Mit tanácsoltok?
2018. márc. 6. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap? Másfél év volt, mire nagyjából rendbe jöttem. Hagyj magadnak időt.:)
2018. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megérteni az egészet, miért lett vége? Gondolom nem ok nélkül történt a szakítás.

Amíg úgy érzed, hogy nem vagy kész új kapcsolatra, addig ne erõlködj. Nem lehet megjósolni, hogy ez mennyi idõ, mert emberenként változó.

Butaság, hogy pont te vagy képtelen elhinni, ez csak amolyan mūdráma. Szerinted akinek egyáltalán nem volt kapcsolata eddig, nem hogy 7 éves, az mit higgyen??? Te ahhozképest jobb helyzetbe vagy így is.

2018. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint fél éve lett vége,és még mindig ki vagyok ábrándulva,nem ismerkedem egyáltalán.
2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 éve lett vége az utolsó kapcsolatomnak.1 évig nagyon nehéz időszakon mentem keresztül.Nagyon sok mindent át kellett értékelnem, végiggondolnom.Szembe kellett néznem önmagammal is.Próbáltam ezután ismerkedni, de nem volt sikeres.Közben megtanultam a szabadságot élvezni egyedül.És eldöntöttem, hogy nekem ez lesz a megfelelő a hátralévő éveimre.A nyugalmam többet ér mindentől, nem félek attól, hogy egyedül maradjak.Csak azt az egyet sajnálom, hogy nem előbb történt meg ez.
2018. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sport, menj el bányásznak vagy a himalájára, éhezz, szomjazz néhány napot, túrázz, jótékonykodj. Zakkanj ki a mindennapokból
2018. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebből a sport, a túrázás, a hegyek megvannak. És még számtalan egyéb program, language exchange estek, barátokkal való mindenféle tartalmas esték, iszogatás, kulturális programok, stb. Ettől függetlenül ugyanúgy üresnek érzem a lelkem legtöbbször.
2018. márc. 6. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha erős lett volna az összhang, akkor együtt lennétek most is. Csak illúzió a többi és mellébeszélés. Az ürességgel kapcsolatban, tudom miről beszélsz, a kiábrándulás is megvan. Annyit tudok csak tanácsolni, hogy engedd el azt a gondolatot, hogy ez volt életed legjobb kapcsolata és sose lesz jobb. Másfél hónap az még semmi, de ha nem változtatsz a gondolkodásodon, akkor több év után is még itt tarthatsz. Jöhet jobb, nem csak egy ember létezik akivel működhet. Fel a fejjel! :)
2018. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!