Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van ezzel a Titkosflört.com...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a Titkosflört.com nevű oldallal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az összes nő ott olyan, mintha kamu lenne. Mintha stockfotos képek lennének, és minden nap kapok valami üzenetet, úgy hogy még képem sincs. De ilyen furán megfogalmazottakat hogy: "Kicsit olyan vagyok, mint amit keresel? ;)" Meg hogy "Szia, egy intelligens férfit keresek, aki tudja, hogyan bánjon egy nővel. A legtöbb férfi azonnal azt mondja, hogy intelligens. Tetszik a profilod és úgy gondolom, te a megfelelő ember lehetsz. Ha tetszik a profilom, írj vissza! Üdvözlettel". Mintha nem is teljesen magyar anyanyelvű írná ezeket , de nem is fordító.

Valakire ránézek, másnap vár egy üzenet, hogy "jó profil ;)"


Ez eddig még oké, de az egyiknek válaszoltam is valamit, és visszaválaszolt, hogy: "Holnap tudunk ismerkedni, most már nagyon késő van, szép álmokat neked!!!!!"


Ez most komolyan az, hogy alkalmaznak egy rakat embert, akik kamuból válaszolgatnak az embereknek, csak azért, hogy vegyenek kreditet, hogy válaszolni tudjanak?


Mert ha igen, az nagyon beteg, nem lehet valamit tenni ezek ellen az oldalak ellen?


2018. márc. 7. 10:23
1 2 3
 21/30 Samesz64 válasza:
Én marha regisztráltam, pár üzi után randit kértem. A válasz ujj kérdés sorozat volt. Elérhetőséget állítólag nem lehet kérni, adni. Akkor, HOGY JÖN ÖSSZE EGY RANDI?????
2019. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Respuesta válasza:
48%

A Titkos Flört, a Magyar Milfek és az Érett kapcsolat mind kamu. Arra megy ki az egész, hogy minél több üzenetet küldj, de ezt csak kreditek megvásárlásával teheted. Egyébként, ha megnézed, ugyanaz a holland cég üzemelteti mindhármat.

Annak, aki már bukott így pénzt, érdemes megnéznie ezt: https://www.youtube.com/watch?v=jnSuB8USEPM

Igaz, ez az Academic Singlesről és a Be2-ról (azok sem különbek) szól, ebből kiderül, hogy a bankodnál van lehetőséged ún. chargeback eljárást indítani, így elvileg visszakaphatod a pénzed. Ettől eltekintve jogilag nagyon nehéz fellépni az ilyen oldalak ellen. Nagyon ki vannak ezek találva.

2019. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Nono10 válasza:
66%

Kedves Hölgyeim és Uraim!

Sajnos már későn olvastam bele az álltalatok leirtakba ami a titkosflört.com oldalon zajlik!Mert sajnos minden igaz amit leirtatok!Az egész egy hatalmas nagy kamú!Ki talált személyekkel,autómata üzenetekkel és ami a leg fontosabb esélyed sincs a személyes találkozóra,mert nem lehet semmilyen személyes adatot meg adni!

Ez egy virtuális világ ahól jó el lehet költeni több 10 ezer forintot!Az oldal üzemeltetője ezen kérdésekre annyit válaszolt,olvassam el a falhasználói szabályzatot és a költségekre utaló feltételeket,hát elolvastam!Az egész oldalnak semmi értelme így!

2019. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
53%
Tudja valaki hogy lehet leiratkozni erről aTitkos flört oldalról?
2019. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
66%

"Hogyan törölhetem a profilomat?

A Támogatás menüponton található meg a profil törlése opció. A profil ilyenkor azonnal törlésre kerül emailes megerősítésen keresztül. A profil törlése végleges: az összes találat, üzenet és kredit törlésre kerül."

2019. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Petike77 válasza:
26%
Láthatóan a mai generáció, vagy nem tudom az itt megszólaltak milyen korúak, de nagyon satnya:):)) Nekem valahogy mégis sikerült kedves Uraim itt az oldalon párt találjak, ez hogy lehetséges??Az hogy fizetni büdös egy dolog, de hogy még így is komplikált felszedni egy nőt, hogy nem a szemébe nézel ez már durva:)))
2020. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Kassai.Tibor válasza:
66%
Szerintem az egész ügy sokkal összetettebb, mint aminek látszik. Szerintem vannak igazi profilok is, de eddig még randit létrehozni nekem nem sikerült. volt olyan hölgy, akivel sokat beszélgettünk, majd egyszercsak színt vallott, mikor már nagyon kilógott a lóláb, és elmondta, hogy vannak alkalmazottak, akik válaszolgatnak. Viszont találkoztam egy hölggyel, aki kb. 20 évvel idősebb, mint akire hasonlít, és kísérteties egyezések vannak közte és a társalkodó hölgy között, de a valódi találkozáson nem volt hajlandó színt vallani, hogy ő azonos a másikkal. Mikor az online csatornán kérdeztem, akkor elismert dolgokat, de ez lehetett akár leplezés is. Mindenesetre a valóságban megismert hölgynek írtam messengeren, de soha sem válaszolt. Szerintem vannak, akik eljátszanak a gondolattal, hogy mi lenne, ha 20 évvel fiatalabbak lennének, és egy ilyen fiatalított profillal kvázi átélik az udvarlás élményét. Szerintem nem olyan egyszerű a képlet, és még többféle furcsa dolog is elő fordulhat.
2020. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Coliander válasza:
És hogy jöttél össze vele? Mert valamilyen elérhetőséget megkellett adnotok egymásnak!!
2020. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Kassai.Tibor válasza:

Szia Coliander, ha engem kérdeztél, bár itt nem tudok visszautalni a kérdezőre, az a válaszom, hogy valójában sohase beszéltünk meg randit, nem akart még találkozni velem.

Csak ő tudta, hogy járok disco-ba. Ebben a városban nem sok disco van... :)

Egy szóval sem mondta, hogy találkozni fog velem, csak eljött a disco-ba. Én viszont nem ismertem rá, csak nagyon ismerős volt, de a társkeresőn sokkal fiatalabb. Viszont beszélgettem vele, és olyasmit mondott, ami nagyon erősen utalt a társkeresős beszélgetésünkre.

Bemutatkoztunk, de nem akart velem közelebbről megismerkedni. Kb. 2 óra hosszat táncoltunk együtt, majd ő elment, nem akart tőlem semmit sem.

Ez után én Facebookon megkerestem őt a neve alapján, és ott a fényképei szintén hasonlítottak a társkeresős fényképeire, de a valósághoz képest ezek is sokkal fiatalabbak voltak. Írtam neki a facebook messengeren, és elmeséltem a helyzetet, hogy valakire hasonlít. Választ nem kaptam...

Viszont a társkeresőn újból írtam neki, és ott nem tagadta le az esetet.

Még az is előfordulhatott, hogy valaki megszerezte a fiatalkori fényképeit, és a társkeresőn felhasználta.

Szerintem, ha két ember össze akar jönni, elég nagyjából utalni arra, hogy mikor és hol találkoznak. Nem kell utcanevet, vagy telefonszámot cserélni. Én tapasztalatlan voltam, és gyanakvó, mert én is hallottam a kamu profilokról. Valószínűleg elpuskáztam jó lehetőségeket. Azt gondolom, hogy az ilyen fizetős oldalakon igyekezni kell koncentrálni a figyelmet, és csak egy partnerrel elmélyíteni a beszélgetést. A fizetős oldal ezeknek a nőknek is adhat egyfajta biztonság érzetet, hogy nem fog akárki rájuk írni.

2020. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem már volt onnan talim egyébként.
2021. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!