Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások dühítőnek tartják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások dühítőnek tartják a személyiségemet, találhatok-e olyan lányt aki nem így véli és imponál neki?

Figyelt kérdés
Találhatok e olyant akinek imponál a személyiségem.

2018. márc. 8. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Milyen a személyiséged?
2018. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Meg én is találok, indulj ki ebből. 🤔
2018. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Az enyémet is tartották annak...:D Mert pimaszkodom, ha tudom, hogy nem tudnak mit nélkülem boldogulni egy csapatban, szeretek kiskirálykodni, szeretem szivatni néha az embereket, kekeckedni velük, főleg, ha túl komolyan veszik a dolgokat... Tudom, hogy ez nem helyes és valaki egyszer nagyon meg fog érte verni, de mégis van, akinek bejön.


Ha megosztó ember vagy, mint én, meg kell tanulnod azt helyén kezelni, hogy semleges nem nagyon leszel. Lesz, aki utál, lesz, aki nagyon fogja csípni, amilyen vagy, de nem lesz olyan, hogy "nekem mindegy".


Érdekes, hogy hiába tudom, hogy irritáló vagyok, hasonló párnak nagyon örülnék. Szóval biztos van egy bolond, aki neked is örülne.:D

2018. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettes nagyon nyomós okot írt, azon elgondolkodnék! 😂
2018. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ebből a két mondatból simán megmondjuk, hogy találni fogsz!

Ezotériába kérdezd meg, ott vannak jósok is :D

Vagy esetleg oszd meg velünk,- mi a probléma veled?

2018. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túlzottan őszinte, nyitott (emberek vagy alternatív filozofikus elméletek felé- aki nem veti el a kicsit elrugaszkodottnak tűnő dolgokat), és barátságos/szelíd?

Vagy egy összeférhetetlen arrogáns hólyag, aki mindenbe belepof@zik, és még el is várja, hogy tiszteljék érte, és fényesre nyalják a valagát?

Őszinte érzékeny és visszahúzódó vagy, vagy önelégült, kiállhatatlan, elviselhetetlen, akaratos?

Vagy túl nyersen fogalmazol,és nem tartod tisztában mások érzelmeit? Ez is még picit a túlzásba vitt őszinteséghez tartozik, hogy nyersen, empátia nélkül kimondod, amit érzel, még ha valami nem tetszik is.

Na, melyik vagy?:D:D:D:D Esetleg egy egyéb-variáció?

2018. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*A túl békés embereket sem szeretik, mert az embereket dühíti, hogy neki miért van mindig jókedve, miért nem stresszel soha semmin, hogyhogy mindig kiegyensúlyozott, és hogy ő miért nem tud olyan lenni. Ezért frusztrálja a jelenléte.
2018. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Amúgy annyi a lényeg,akivel együtt kell lenned sorsod szerint, azzal úgyis együtt leszel, mert van feladatotok, tanulnotok kell valamit egymástól, születésetek előtt ezt így terveztétek el egymással. Vele úgyis összejöttök, maximum később. És ő úgy is vonzódni fog hozzád, amilyen vagy. Viszont, ha te nem vagy kibékülve saját magaddal, akkor változz meg, ha mások akarnak ráderőltetni valamit , akkor nem kell; de ha van valami olyan tulajdonságod, amit te nem szeretsz magadban, változz meg saját magadért, fejleszd magad.

Saját magadat úgy tudod megszeretni, hogy felírod egy lapra a jó tulajdonságaidat, hogy mik azok , amik szerinted pozitívumaid. (Találkoztam már olyan emberrel, akinek nemigazán lehet kicsikarni magunkból semmiféle olyan jellemzőt, ami pozitív,és egyúttal igaz is lenne rá; de te próbálj meg találni magadban értéket,ne ebből indulj ki, azok ritka esetek.) Na és akkor még hogy esetleg táncolj, próbálj netről már létező koreográfiákat ellesnim, és akkor már láthatod, hogy törekszel a tökéletesség felé. Meg még az is lehet , igen, hogy te tudjad magadról, hogy te igyekszel, törekszel a tökéletesség, a jóság felé. Hogy jó ember vagy, vagy van benned igyekezet, hogy olyanná válj; vagy akár olyanná, mint az ideálod, mint amilyen te szeretnél lenni. Én például sokszor késésben vagyok, el szoktam érni a buszt, de sokszor volt, hogy rohannom kellett hozzá, saját magamnak, saját magamért pl ezt szeretném lefaragni. Meg pl jó lenne, ha bátrabb lennék. De ez nem annyira a tökéletességhez, ezt inkább magamnak.

2018. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!