Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elszalasztottam a lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam a lehetőséget és utóbb teljesen magambazuhantam. Idő segít csak? N

Figyelt kérdés

Udvarolt egy férfi én hülye meg azt hittem lesz jobb is. Voltak hibái, de ez mindenkinek vannak. Aztán mióta nem beszélünk arra eszmélek, hogy mindenkinél többet jelentett nekem.

NAGYON nehéz túllépnem.



2018. márc. 10. 13:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Jó oké, 3 napra rá ráírtam. Nem utasított el, de éreztem, hogy már nem szívből jövő az érdeklődése. Nem akartam erőltetni és hagytam.

Azt hittem elfelejtem. De nem így lett.

2018. márc. 10. 14:34
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát lehet én vagyok rosszul bekötve, de ha valaki nagy lehetőség és mindenkinél többet jelent nekem akkor nem rinyálnék azon, hogy mit gondolok arról mit csinálna ha ráírnék, hanem fognám és ráírnék. Majd utána ráérsz azon keseregni hogy ha esetleg mégis visszautasít. De így meg rinyálsz a semmiért, és ott figyel a háttérben a mi lett volna ha lehetősége. Ne légy hülye. Írj rá!
2018. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Először is, hagyd békén szegény embert, akit most "ha nincs ló, jó a szamár is" elven akarsz.

Másodszor, keress mást.

2018. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

Harmadszorra is leírom:


Ha tényleg minfenkinél többet jelent neked, akkor ne várj, hanem keresd!


Ha viszont a kifogásokat keresed, akkor meg nem is annyira értékes neked.


Elutasítás után 3 nappal NYILVÁNVALÓ, hogy nem lesz túl lelkes. Feltézelezem, hogy kitartóan próbálkozotz egy ideig. Hát most ne várd, higy "sziára" majd a karjaidba vet magát.


Ha olyan sokat jelent és annyira komoly iránta az érzelmed, akkor annak megfelelően is tegyél is a dologba.

2018. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Egy próbát megér... rosszabb már nem lehet, nem igaz?
2018. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Itt páran úgy néz ki, abban élik ki a frusztrációjukat, hogy osztják a kérdezőt, és ítélkeznek felette. Mert ők még biztosan nem hoztak soha az életben rossz döntést, és nem is fognak.

Kérdező!!!

ÍRJÁL NEKI!!!!

Megsúgok valamit: Én is voltam így egy pasival. Aztán ráírtam. Ő a férjem 20 éve:)

2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

Írhatod a privátot mindenkinek, amiben leoltod, de tudod, te kérdeztél és mi válaszoltunk.

Szimplán csak minden áron akarsz magad mellé valakit és most jó lenne ő is. Kár a rizsa.

Ha meg ennyire remegsz érte, akkor ne itt vergődj, írjál rá.

2018. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Krukutyán Levente ***** válasza:
28%
Ja az ember hibázik, de felelősséget is vállaljon a fa$$ágáért. Mit vártál, hogy elutasítás után majd kitörő szeretettel fog írni? Teperhetnél most te egy kicsit, ha már elqurtad, de gondolom azt már nem, hát az milyen dolog lenne. Oké, de akkor viseld a következményét a hülyeségednek.
2018. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Írj rá, hogy talizni szeretnél vele. Vesztenivalód nincsen.
2018. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legjobbakat nektek! :)

2018. márc. 10. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!