Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszalasztottam a nagy lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam a nagy lehetőséget?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, és azt hittem én is neki, de aztán születésnapomkor nem köszöntött fel, így nyugtáztam, hogy csak haverként kedveskedik, meg csipkelődik velem. Aztán karácsonyra kaptam tőle egy csokit (egyedül én a baráti körből), de úgy meglepett, hogy zavaromban csak egy köszönömre futotta, még puszit sem adtam érte.


Barátnőm szerint eddig csak félt és most, hogy vette a bátorságot én meg nem reagáltam rá, ezzel azt sugalltam, hogy nem vagyok vevő rá. Holnap újra találkozunk és félek, hogy tényleg nemnek vette.


Ezt tényleg nemként értelmezhette? Mit csináljak, hogy tudja van esélye nálam?


2015. jan. 9. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas élet igazság következik, Mondd meg neki...
2015. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Egyszerűbb, ha megmondod neki, hogy neked tetszik ő.
2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt lebonyolitani! mond meg neki hogy mit érzel aztán egymásba borulva ölelkeztek (vagy nem)16/f
2015. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát jah kicsit elb@.sztad l. legalább egy szopás járt volna a csokiért cserébe.
2015. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, mondok neked egy nagy bölcsességet: az igazi férfi megszerzi a nőt, aki tetszik neki.

Egy nőnek meg legyen tartása, és ne fusson a férfiak után.

Azaz, nem utasítottad el, ez jó, de nem is borultál a nyakába, ez is jó. Ha tényleg tetszel neki, akkor próbálkozzon még! Ha már ennyiből feladja, akkor nem is érdemes foglalkozni vele.

2015. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szo*d le. Arra nem fog nemet mondani.

Komolyra fordítva a szót,mond meg neki. Itt a nagy esély rá. Ez megsem fordult a fejedben?

2015. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!