Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan reagálnátok, ha egy jól sikerült egyéjszakás után a srác elmondaná, hogy szűz volt?

Figyelt kérdés
Gyűlölnétek a srácot? Bírnátok utána tükörbe nézni?
2018. márc. 12. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Te mit szolnál ha egy jól sikerült bableves után a szakács megmondaná, hogy ez volt az első bablevese? Paranoid skizofréniában halucinálnád végig az életed vágyva, hogy megkínozz minden embert? Undorodnál a saját nyelvedtől annyira hogy kivágd?

Na nekem pont ugyanennyire abszurd a te kérdésed.

2018. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekesnek és éretlennek tartanám, amiért addig titkolta - még jó, hogy egyéjszakásról van szó, kapcsolatban ugyanis nem akarnék lenni ilyen dedóssal.

Nem gyűlölném, és természetesen bírnék tükörbe nézni utána (ezt mondjuk nem értem, miért ne bírnék?), úgyse látjuk egymást többet, csak nem érteném.

2018. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 mert ha elmondja, hogy szűz, akkor valószínűleg nem lett volna szex, vagy legalábbis csak ő akarta volna.
2018. márc. 12. 09:01
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

1-es válaszoló:

:D lol

Nagyon tetszik a reakciód, jó a humorod.

2018. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3

Más nevében nem tudok nyilatkozni, ÉN már több szűz sráccal is lefeküdtem gond nélkül, így ÉN azt tenném, amit írtam is - hiszen ez volt a kérdés. :)

Hidd el, rossz szokás mások szájába adni a választ, amit "elvársz" a kérdésedre.

2018. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#2: Miért kötötte volna az orrodra? Ha jól sikerült a dolog (a kérdésben ez szerepelt), akkor nem teljesen mindegy, hogy hanyadik alkalom volt neki?
2018. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy remélem, hogy jó volt neki.

Voltam már szűzzel, nem zavart.

Önértékeléséi gondjaid vannak.

2018. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha jól sikerült, max gratulálnék neki, hogy ügyes volt ennek ellenére. Kis önbizalom tuning nem árt senkinek. A többi kérdés abszurd, mitől lenne gázabb egy szűz sráccal egyéjszakás kalandot átélni, mint egy nem szűzzel?
2018. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Ez a viselkedés mutatja azt, hogy nem véletlenül szűz az illető, hanem azért, mert agyilag még gyerek...

"mert ha elmondja, hogy szűz, akkor valószínűleg nem lett volna szex, vagy legalábbis csak ő akarta volna." -komolyan? Mondjuk talán meg lehetne válogatni, hogy kivel is fekszel össze, nem csak az első szerencsétlennel megtenni, aki elhiszi a hazugságaidat. Itt ismét kiütközik, hogy gyerek vagy... abszolút nem is érdekel a másik véleménye.

De igazából lényegtelen. Egyéjszakás után maximum én is csak gratulálnék, ugyanis ettől most nem lett sokkal felnőttebb az illető és annyival több tapasztalata sem lett, hiába fogja majd a következő szerencsétlen csajának behazudni, hogy ő milyen tapasztalt már. ;)

2018. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gyűlölnétek a srácot?: természetesen gyűlölném, vendettát esküdnék!

Bírnátok utána tükörbe nézni? Nem, ezután sósavval önteném le az arcomat, hogy voltam képes egy szűz emberrel szeretkezni!?!?!?!


De most komolyan kérdező... A bableveses példánál jobbat én sem tudok mondani...


De néhány érvelés az elképzelésre:

- szűz srácok általában nem annyira belevalók, hogy felszedjenek egy egyéjszakást, mármint ha az illető nem részeg vagy annyira maga alatt van, hogy bárki jöhet. Nem azért, mert pancserek, hanem mert nincs nagyon tapasztalatuk a csábítás és udvarlás terén, legalábbis nem annyi mint egy pasi akinek voltak már komoly kapcsolatai

- ha szűz is az illető, miért mondaná el? oké elején nem mondja el, de a végén akkor minek mondaná el? semmi értelme

- nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy járt már valakiben a farka vagy sem. Lehet egy szűzzel sokkal jobb a szex, mert természetes tehetség, jól bírja, élvezi, jó hangulatot tud teremteni, megnevetteti a lányt, míg lehet valaki nagy nőcsábász de semmit nem tud produkálni. De attól még a nőcsábász viszi haza a lányokat, mert neki jó a marketingje.

- én nem tudom elképzelni, hogy egy szűz csak úgy összeszedjen egy egyéjszakást... nekik még túl misztikus az egész szex dolog és inkább elmenekülnek mint lépnének.


Egyszerűbb egy szimpatikus lánnyal randizgatni és lassan összejönni, mint követni a mai "farkaljunk meg mindenkit" trendet.

2018. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!