Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 185 cm vagyok és 125 kg. Neki...

185 cm vagyok és 125 kg. Neki szeretnék állni hobbi szinten edzeni. Hány gramm fehérjét kell nekem enni naponta? És mennyi ajánlott edzés előtt illetve után?

Figyelt kérdés
Milyen ételekből mennyit kell ennem?

#Fehérje-Szénhidrát
2017. márc. 21. 07:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Fehérjéből és szénhidrátból?
2017. márc. 21. 07:32
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
A napi összes bevitel a lényeg, nincs ilyen, hogy edzés után mennyi kell. Napi szinten neked kb 160-170 g fehérje, mivel nem a zsíros tömegre számolunk. Húsok, tojás, túró, ezek jó protein források, de szamolhatod a novenyit is.
2017. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Esetleg a szójafehérjéről mi a véleményed?Érdemes megpróbálni?
2017. márc. 21. 08:52
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Én nem emesztem jól a szóját és az íze , állaga is szar, de más embernek ez nem gond.
2017. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a te magasságoddal és azzal az infóval, hogy most kezdenél edzeni, még esetleg akár, ha nehéz fizikai munkát is végeznél, a szálkás testtömegedet olyan max 75kg-ra lőném be...

nyugodtan számolj ezzel az adattal, én is így kezdtem, csak én 186cm vagyok és 130kg voltam...

nálam az első 2 hétben 11kg ment le, utána beállt a heti 1kg, majd mikor elértem a 90-et onnantól kezdve kínkeservesen 2 év alatt mentem le 85-re... ahol rájöttem, hogy elkezdek tömegelni a 3.14csába, aztán majd leszálkásítok, ha már ki is nézek valahogy.

2017. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!