Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok akiknek csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek csinos és ápolt anyukájuk van, még inkább törekszenek arra, hogy ők is olyanok legyenek?

Figyelt kérdés
Van ebben valami versenyzési kényszer is, vagy ez természetesen ilyenkor náluk?

2018. márc. 14. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Versenyzés??? :D Miért lenne? Nem gondolod, hogy ez egy szánalmas és gyerekes felvetés?


Egyébként attól, hogy az anyuci csinos és ápolt, még nem biztos, hogy a kislánya is hasonló vonalat fog követni.


Inkább természetes, ha már választani kell.

2018. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nincs összefüggés.

Ismerek olyat, ahol igen.

De pl ott van öcsém barátnője. Az anyja szilikoncicis szőke cicababa, a csaj meg rocker...

2018. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs bennem versenykenyszer, nyilvan termeszetes, mivel igy nottem fel es mindig apolt, csinos korokben mozogtunk, nyilvan ugy jelenek meg en is, ahogy megszoktam.
2018. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem versenyzés. Nekem anyukám nagyon tisztaságmániás és nagyon rendes. Koszos tányér nincs az asztalon, már akkor rám szól, ha a kávém másik felét otthagyom, amíg átöltözöm reggel, hogy mossam el, vagy ő fogja. Minden másnap felmos, rám szól, ha valami nem rendezett rajtam, ha koszos a cuccom... Érzékeny mindenre, szagra, koszra, mindig tiszta és ilatos mindene és itthon is minden, pedig már nyugdíjas.:)


Vannak dolgok, amikbe belenevelt, a koszt én sem viselem el a lakásban, sem magam körül. Ápolt vagyok, de nem kényes. A rendre nem tudott ránevelni, hiába van tisztaság mindig a szobámban, mindent előlhagyok és kiterítek... Ez inkább szokás kérdése. Akit kislány kora óta arra neveltek, hogy este-reggel fogmosás, ágyat bevetni, szobában nem eszünk, mindent össze nem zabálunk, fürdőszobán kívül nem fésülködünk, bőrt bekrémezzük, hajat 3 naponta mosunk, ruhát nem gyűrjük, az utcait nem hordjuk itthon, a kutya lábát megmossuk, amint feljött a sétából, akkor is, ha száraz az idő, stb, az szerintem nem tud elkényelmesedni felnőtt korában sem. Nekem fura lenne nem így élni. Lehet, hogy vannak napok, amikor elmegyünk a barátaimmal táborozni és adunk az érzésnek, majd nyakig retkesen megyünk haza, de így élni nem bírnék.

2018. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én is inkább rockernek mondanám magam... Sőt, még kockának is, csakhogy gyűjtsem az ápolatlansági sztereotípiákat. És? Nem a stílusom meg az érdeklődésem dönti el, hogy mennyire vagyok ápolt és/vagy nőies
2018. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

anyámmal versenyezni? :D

rám pl hatással volt, hogy anyám mindig is szeretett öltözködni és hasonlók.

de unokanővérem anyja is ilyen, unokanővérem mégis szarul néz ki. mondjuk vele nem foglalkozott annyit az anyja.

2018. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én anyukám nem foglalkozott olyan sokat a külsejével tinikorom előtt. Akkor kezdett erősebben sminkelni, drágább kencéket használni, több ruhát venni, amikor 12-13 évesen engem is elkezdett érdekelni a dolog.
2018. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem versenyzés ez, MINTA...
2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem versenyzés miatt vagyok én is ápolt, egyszerűen csak ezt szoktam meg, ha a gyerekkoromban megszokottnál mondjuk nagyobb a kosz, ritkábban mosakszom, kevesebbszer mosok hajat/fogat, lényegesen rosszabb minőségű termékeket használok/ruhákat hordok, akkor igénytelenebbnek érzem magam és a környezetem. Még mielőtt valaki félreértené, nem királynőnek nevelt anyám, úgy értem, hogy mondjuk megveszem a drágább sampont vagy krémet, ami nekem jól bevált a legolcsóbb egy eurós boltos gagyi helyett :D

Párkeresés szempontjából nem érzem "versenytársnak" anyám, nem is tudom, hogy ezt hogy gondoltad. Én 20 vagyok, anyám 47 és férjnél van, nyilván őt nem is érdeklik más pasik (legalábbis tudtommal), de ha érdekelnék is, nem egy korcsoportban versenyzünk :D Ha egy férfi ismerős bókol anyámnak, akkor nem azt gondolom, hogy "miért nem nekem mondta?!?!?", hanem örülök, hogy vonzónak tartják őt is.

2018. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!