Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csalódás ér leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csalódás ér leginkább titeket férfiak?

Figyelt kérdés

Ami elkeserítő, azonnal kiábrándít, sértő számorokra.

Egyszóval milyen esetek vannak, amikor azt mondjátok nem erőltitek tovább az ismerkedést?

kor is jöhet



2018. márc. 14. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azelőtt, hogy találkoznátok.
2018. márc. 14. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Élőben szórakozóhelyen fiatal csitri nem túl szép lányok leordítanak kinevetnek. Netes esetben gúnyosan írnak vissza. Amikor egy lány aki tetszett frázisokkal jobb pasival jön össze mint én. Ha udvarolok valakinek, és úgy ír nekem,hogy miért nem szedek fel egy másik lányt.
2018. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tul sokat kellene írnom.
2018. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezett egy kolléganő, de leblokkoltam. Amikor én kezdtem keresni a társaságát, akkor pedig lerázott.
2018. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig szinte zaklaz, aztán már nem ír vissza úgy hogy közben semmi extra nem történt. Ettől ki tudok borulni
2018. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor apránként derülnek ki a problémás dolgok, családi háttér, adósság, rakás gyerek, még házas/van barátja, de leginkább a stílusa, amit az elején megjátszott még.
2018. márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy kapcsolat elemi alapvetése a kölcsönös tisztelet, így nagyon kicsi az esély sajnos. Ugyanis ha bármi előáll, ami kizárja a kölcsönös tiszteletet, akkor onnantól lőttek.


Mi az ami kizárja a kölcsönös tiszteletet?

Szurkálódás, tesztelgetés, játszmázás, drámázás, lehúzás, kötekedés. És sajnos sok hölgyike nem mentes ezek alól.

Így hát én mentesítem magamat az ilyenektől.


Ami meg kiábrándító, illetve sértő, dehonesztáló számomra?


Dohányzás. Nem akarok felettük ítélkezni, de számomra az igénytelenség és a tisztátalanság szimbóluma a bagószag. Ráadásul szó szerint öklendezem tőle.


És nem szeretem a teszteléseket, a hülyének nézéseket. Ha egy nő képtelen felnőni és megugrani egy ismerkedés során az asszertivitást, akkor inkább maradok egyedül.


És természetesen nem erőltetem sosem az ismerkedést, ha a csajból hiányzik a készség felém, akkor nem az én emberem. Nekem is van annyira értékes az időm és az energiám, mint neki, ha elkezd kifogásokkal hárítani (ma szoli, holnap edzés, utána könyvtár, szóval nem érek rá) akkor azonnal felhagyok a dologgal és lezárom.


F45 Hosszú kapcsolat után 5 éve szingli, fura tapasztalatokkal,

2018. márc. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!