Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? Hogyha már lassan idegbeteg leszek tőle.

Figyelt kérdés
Van egy mozgássérült pasi akibe én nagyon bele szeretem.Távkapcsolatban élünk egy párszor találkoztunk csak. Tudni kell rólam,hogy sose volt még normális kapcsolatom a fiú pedig nagyon kedves volt a kedvembe járt egy szóval halálosan bele szerettem mondhatni.Lassan két éve ismerem ez alatt a két év alatt volt minden túlzott boldogság és túlzott szomorúság veszekedések is.Mostanában olyan fura velem magától rám ír,a közösségin oldalán én vagyok még mindig a képein,keresi a társaságomat viszont a másik pillanatban olyan fura mint aki kiszeretett belőlem csak nem mondja el. Nem becézget mint anno nem írja mostanában,hogy szeret csak egy párszor de ha vele vagyok akkor meg bújik meg minden szép és jó újra. Nem akarok naiv kis hülye lenni aki issza minden szavát épp ezért gondolkoztam el a szüneten,hogy tisztázza le magában amit érezz irántam és majd írjon viszont elég hamar ír és folytatódik minden erről. Gondolkoztam már a szakításon is hisz olyan fura velem,hogy lehet,hogy az lenne a legjobb,hogyha kidobnám.Mivel szerintem nem érdemlem meg,hogy így viselkedjen velem viszont a szívem mindig vissza húz.Szerintem nem csal meg mert akkor le venné az összes közös képet velem nem?De lehet csak hiszem ezt.Én nagyon szeretem ezt a fiút de már nem tudom,hogy jó ötlet-e folytatni.Hogyan hagyjam békén ha eléggé szerelmes vagyok belé?
2018. márc. 14. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha két teljes év alatt csak "párszor" találkoztatok, azt nem nevezném párkapcsolatnak. És ezt nem bántásból írom.
2018. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!