Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most újra az egyetemen lesz esélyem párt találni, ha eddig sose volt?

Figyelt kérdés

Szóval most szeptembertől mesterképzésre fogok járni. Korábban eléggé visszahúzódó voltam az egyetemen is. Na meg hosszú ideig nagyon szerelmes voltam olyasvalakibe, aki nem lehetett az enyém, aztán később meg megint egy olyan lányba sikerült beleesnem, aki foglalt volt, és esélyem sem volt.


Kicsit úgy érzem, hogy elvesztegettem az egyetemi éveimet, de talán most lesz rá esély, hogy bepótoljak ezt-azt.


24/F



2018. márc. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk jósok, hogy ezt megmondjuk. Esély mindenre van, lehet ez is, meg az is. Sok sikert!
2018. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Az esély mindenre megvan. Az igenre is, a nemre is.

Ha ettől várnád a megváltást... ott sem magasabb a levegő szerelem tartalma, mint bárhol máshol.

De ne legyen igazam.

2018. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva túlságosan nem élném bele magam a dologba.

De próbálkozni mindenképp érdemes, próbálj meg nyitottabb lenni, vagy ha lehetőség van lányokkal beszélgetni stb. Na meg ne éld bele túlságosan magad egy dologba se, ne ess ilyen reménytelen szerelmekbe bele, mint eddig. Ha valaki lepattint, akkor az ennyi volt, rengeteg szép lány van még.

2018. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetőséged lesz. Esélyed is, de nem tudjuk, mit fogsz tenni és hogyan fogod tenni...


Gólyatáborba és az elején pár közös iszogatásra én azért mindenképp elmennék. Az eredményeid nem fognak rajta múlni, de mégis be kerülsz a vérkeringésébe a bagázsnak.

2018. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!