Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedesnel miértlép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedesnel miértlép vissza a pasi?

Figyelt kérdés

Beszelgetes a pasi nagyon akarja a talalkozót stb kiderul szomszedok is vagyunk es ö ismeri a szomszedaim, es mikor megegyezunk h megbeszeljuk a tali idöpontjat masnap , a pasi felszivódik ,pedig ö kerte a talit es kötötte az ebet a karóhoz h marpedig talizni kene.

A pasi negyvennegy eves es mindig is egyedulélt , nincsgyereke , nem voltházas sohasem , tehat eleve kényes kategória , nincs jogsija sem.

Megis gondolkodom vajon nem az tantorithatta el h egyedulallóanya vagyok , aki nem dúskál épp ?


2018. márc. 14. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

"A pasi negyvennegy eves es mindig is egyedulélt , nincsgyereke , nem voltházas sohasem , tehat eleve kényes kategória"


Ez nem a kényes kategória, ez a "ne foglakozz vele!" kategória. Nincs kedvem találgatni, miért lépett vissza, szerintem te se törd a fejed!

2018. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
nem jössz be neki komolyabban szerintem. kicsit fellelkesült aztán meggondolta magát.
2018. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, a felszívódás a férfi megfelelője a női nemválaszolásnak? :)
2018. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Talonban voltál? Vagy betojt?
2018. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem is találkoztatok, akkor igazán nem tartozik neked elszámolással...
2018. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

1.úgy fellelkesült az igenedtől,hogy úgy érezte ő többre hivatott egy közepestől és jobb nőre is méltó.

2.örült az igenednek,de az is megérezte a levelezésből,hogy ez több randis menet lenne a pu.ni-ig,erre meg nincsen idegrendszere és kedve.

3.depis fa-sz,aki fél a pi-nától és megrettent,hogy most tényleg a közelébe kerülhet egynek.

2018. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leinformált a szomszédoknál, akik elijesztették. :)
2018. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A pasi negyvennegy eves es mindig is egyedulélt , nincsgyereke , nem voltházas sohasem"

Hát szerinted miért nem? Mert egy tutyi-mutyi aki eddig sem "birt" odáig eljutni, hogy valakije legyen. Tuti önbizalomhiányos és "nagyfiú" volt amíg a gép mellől az otthona biztonságából kellett írogatnia, de szemtől szembe az már más tészta. Szerintem nem veled van a baj, csak betojt.

2018. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi marhaságot írnak itt a válaszolók...
2018. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elnézést az offolásért, de én 45 éves vagyok, gyermektelen, nőtlen és nem vagyok sem problémás, sem gáz, sem tutyimutyi.

15 évig már éltem párkapcsolatban, voltak barátnőm sokan. 5 éve mentünk szét a hosszúkapcsolatból és azóta sajnos olyan hölgyikéket vonzottam be, akik tesztelgetős, játszmázós, néha drámázós viselkedésűek. Akik kötekednek még olyanba is, hogy a nadrágom szárát miért hajtom fel stb.

Az efféle viselkedés sajnos kizárja a kölcsönös tiszteletet.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: legutóbb azért szívódtam fel egy nőnél még a levelezős fázisban, mert elkezdett körülményeskedni. Írom neki messengeren, tehát a facebookon leveleztünk, nem tinderen, hogy inkább felhívnám, korlátlan a telóm és fáradt vagyok pötyögni. Erre ő akkora nemet mondott, pedig előtte úgy tűnt, hogy megvan a szimpátia. Nekem ez gyerekesnek tűnt, a fecen keresztül teljesen fel vagyok fedve előtte és ő is előttem. Ráadásul 45 éves pasas vagyok, komoly, normális modorral, nem egy ilyen kalandvágyó phuntzee vadász. Ha meg valaki így taktikázik meg kéreti magát, akkor inkább bele se mentem az egész procedúrába, hogy: randi egyeztet, 'kiöltözés', üzemanyag, odamenetel, pénztárca, meghívás, arra jó vagyok, hogy a kávémat megigya, aztán ez esetek nagy többségében úgysincs folytatás stb. Valahogy már nem vagyok erre kíváncsi, így inkább bele sem kezdtem az egészbe.


De persze ha már időpont is van és helyszín, az más. Volt gyerekszobám, nem vagyok bunkó. Akkor már vagy elmegyek, vagy időben korrektül lemondom.

2018. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!