Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja itt sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt sok férfi hogy túlkínálat van a férfiakból amikor egyforma férfi női arány?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem miért mondják ezt hogy egyforma férfi nő arány, szokták indoknak mondani hogy a férfiak 15 től 60 éves korig mind a nők 18 tol 35 korig lévő nőket akarják. De szerintem Ez is hülyeség mert szerintem egy 30 éves nő nem akar egy 50 60 éves férfit hanem inkább egy fiatalabbat, korban hozzáillőt, illetve egy fiatal férfi miért ne akarna egy 40 éves érett nőt?
2018. márc. 15. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Igen, sok nő is sikertelen ezen a téren, mégis csak azt látom itt a gyk-n, hogy nagyrészt férfiak hányják tele a témakört önsajnáló, nőgyűlölő kérdésekkel. A nők a pénzre mennek, meg a külsőre, meg egyébként is felszínes, h.lye qva mind...Vagy csúnya vagyok, alacsony és ocsmány, biztos sosem lesz csajom (persze a változásért lóf.szt sem teszek, csak a neten sírok). És ezzel a hozzáállással pislognak, hogy miért nem jön össze semmi.


Volt egy ismerősöm, nem volt éppen jóképű, vékony és alacsony srác, nagy, elálló fülekkel. Mégis mindig gyönyörű barátnői voltak. Hogy miért? Mert volt önbizalma, vicces volt és vidám, jó volt a társaságában lenni. És nem ő az egyetlen ilyen férfi, akit ismerek. De itt az ellenkezője is: randiztam egy sráccal, helyes, magas, sportos és okos volt, de olyan szinten pesszimista és önbizalomhiányos, hogy két óra beszélgetés után azt hittem eret vágok. Nem is lett a dologból semmi.

Tény, hogy van az a rétege a nőknek, akik tényleg a külsőségekre, meg a pénzre mennek, de a legtöbb nő nem ilyen.

Sosem hiszitek el, hogy a kisugárzás mennyire fontos, pedig egy önmagával rendben lévő, pozitív, magabiztos férfi igenis vonzó, külsőtől függetlenül.

A változást belülről kell elkezdeni, nem a külsőségekkel. A háznak is az alapjával kezdjük az építkezést, nem a cicomázásával.

Nyilván ez a nehezebb út, és sokkal könnyebb másokat hibáztatni, meg magunkat sajnálni, de akkor nem kell csodálkozni, hogy semmi nem változik.

2018. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11-es te a csúnya de valamiért ( csak tipped szerint önbizalom miatt)sikeres barátod mázliját törvényszerűen működő receptek állítod be, a született jóképűséget meg a pénz fontosságát pedig elenyésző ritka esetnek ..... hát hogy mondjam: tartalmilag komolytalan a kommented
2018. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért az nem éppen csak mázli, hogy több szép barátnője is volt. És, mint írtam, nem egy ilyen srácot ismerek. Nőként pedig csak jobban rálátok, mi az, ami általában vonzóvá tesz egy férfit és a humorérzék, az önbizalom, az intelligencia a legalapvetőbb tényezők sikeresség szempontjából. Persze ezek sem garantálják, hogy mindenkinél sikere lesz és vonzalmat tud ébreszteni minden nőben, de az ilyen férfiak nem is bújnak el sírdogálni egy sarokba, ha visszautasítást kapnak.
2018. márc. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező valóban az arány kb. 50-50% a teljes népességet nézve, de a koreloszlás jelentős eltéréseket mutat. Az eltérés kb. 30 életévig elég jelentős (férfitöbblet), de 65-nél meg látványos váltózás lép fel benne (nőtöbblet).


A nők tovább élnek, de egy 80 éves özvegyasszony nem biztos, hogy a 20 éves srác zsánere lesz, persze erre is találni a neten ellenpéldát :)

2018. márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert amúgy más problémáik vannak (testileg mondjuk el vannak hízva, lelkileg meg öngyűlölő, önbizalomhiányos, önsajnáltató, nőgyűlölő szerencsétlenek), és ahelyett, hogy megoldanák a problémáikat (mert meg lehet, csak akarni kell) és egészségesen kezdenének párkapcsolatot, inkább egy nőtől várják a megoldást. Nyilván elég kevés nő van, aki ingyen akar pszichológust játszani úgy, hogy semmit nem kap cserébe, ezért vagy helyből elutasítják az illetőt, vagy egy rövid, szánalmas párkapcsolat után dobják ki. Ilyenkor az illető ahelyett, hogy magába nézne a nőgyűlölete és önsajnálata szintjétől függően feljön gyakorira, és vagy átmegy áldozatba (jajj, sajnos nekem már nem jutott nő, csak azért mert több férfi van, biztos csak azért mert kövér vagyok és önbizalomhiányos, jobb is, ha senki nem szaporodik velem), vagy telehány mindent a szokásos "minden nő kva, csak a pénzes pasikra várnak, esélye sincs nőt szerezni annak, akinek nincs bmw-je" szöveggel.
2018. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó erőteljes gyűlölet süt az írásodból!

Mi történt, elhagyott a kandúrod?

2018. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem gyűlölök én senkit, csak már egy pár mondat után is teljesen nyilvánvaló, hogy mi játszódik le sok emberben. Nem egy konkrét emberről beszéltem, hanem egy általános jelenséget írtam le. Azért valamit elmond rólad is, ha sértőnek érzed az írásom ;)
2018. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
14. 30 alatt is egyforma az arány nézzél statisztikát egyáltalán nincs férfi több lett csak egy két százalék
2018. márc. 16. 10:08
 19/19 anonim ***** válasza:
“Csak egy két százalék”, az igenis sok. Vagy neked mi a sok? 2szer annyi hapsi mint nő????
2018. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!