Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon melyik városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon melyik városban él a legtöbb 20-as korosztályú nő?

Figyelt kérdés

Egy vidéki kisvárosban élek bács kiskunban. Borzalmas a férfitöbblet.

Költözni szeretnék, csakis nagyvárosba, vagy a fővárosba.

Itt jelenleg a gimis korosztály után már csak a 30 asok vannak. Néhány 20 as nő persze van, de olyan igényekkel hogy elképesztő, sztem 10 férfi közül válogathat bármelyik.

Írta valaki egyszer veszprémet, illetve magát Budapestet.

De érdekelne Debrecen, Pécs, Kecskemét, Győr, Sopron stb is.

Szeretnék végre egy olyan helyen élni, ahol az ember ha lemegy egy pubba, vagy kávézóba nem csak mutatóba lát egy két nőt, hanem többen is vannak.

A kerdes lehet abszurd, de borzasztóan elkeserítő állapot hogy kb az utcán sétálva is alig-alig látok korban hozzám illő lányt.

26 éves vagyok. Nem egy el/szett gyerek, voltak komoly kapcsolataim, egyéjszakásaim is, nincs bajom az ismerkedéssel, persze ha lenne kivel.



2017. okt. 18. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szeged minden szempontból jó :) Saját tapasztalat. Egyetemváros, pezső kulturális és éjszakai élet, rengeteg program, jó hangulat, gyönyörű környék. Imádtam ott élni.

23/N

2017. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szegedet nem hiába nem írtam.

bár lehet igazad van, és közel is lenne hozzám. De rossz emlékek kötnek a városhoz (szerelmek, melyeknek szakítás volt a vége) Illetve nekem már a legelejétől nem tetszett szeged, soha...a közlekedéskulturája egy vicc.

Mondjuk egyetemi időszakban biztosan igazat adok neked hogy nagyon is élhető hely ismerkedés szempontból.

2017. okt. 18. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki leszavazott, még nem élt ott :) Nekem mindegy, nem sértődök meg. A közlekedésével semmi gond nincs és az egyetlen város, ahol a gyalogost valóban átengedik a zebrán.

Nekem is vannak onnan szerelmi csalódásaim, de annál értelmesebb vagyok, mint hogy egy férfi gyökérségét kivetítsem egy városra.

2017. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor úgy írom hogy sok helyszínhez köt rossz emlék...

Nem igazán érzem annak szükségességét, hogy odaköltözök és minden másnap látok egy helyszínt ami felkavar érzelmileg.

2017. okt. 18. 14:51
 5/13 anonim ***** válasza:
# 1/3 Egyet értek veled:) 250 kilométerről jártam évekig Szegedre, pont a sok fiatal nő végett.
2017. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mea culpa, nem is zavarlak tovább
2017. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Budapesten találod a legtöbbet.
2017. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Budapest, de amúgy én miért látok szó szerint MINDENHOL több csajt, mint pasit? :D
2017. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
merre laksz utsó?
2017. okt. 18. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Szeged közlekedése jó, nem tudom, miről beszélsz. Nálam detto ez a helyzet, szintén Bács-Kiskun és kisváros.

Debrecen, Győr, Pécs, Nyíregyháza, Szeged, Kecskemét, Pest megye, itt és más oldalon is ezekről a településekről látok több nőt. Bács-Kiskun kihalt ilyen téren.

2017. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!